Ювелірний бренд «Золота Країна» презентує нову колекцію золотих прикрас «Моменти»

Символи найцінніших митей життя

У кожного з нас є моменти, які хочеться закарбувати в пам`яті назавжди: погляд коханої людини, перша усмішка вашої малечі, зустріч після довгої розлуки, теплі обійми мами. Саме ці найдорожчі миті вашого життя символізує та зберігає нова колекція золотих прикрас «Моменти» ювелірного бренду «Золота Країна».

  • Новая коллекция золотых украшений «Моменты»
    Новая коллекция золотых украшений «Моменты»

Прикраси з колекції «Моменти» — частина особистості своєї власниці, її настрій втілюється в найменших дрібницях. Колекція включає витончені ланцюжки та широкий вибір підвісок у білому та червоному золоті, які можна міксувати між собою та створювати свою неповторну комбінацію. Яскраві камені, перли, малахіт, різноманітні форми підвісів — кожна прикраса розповідає свою історію та несе свій особливий сенс.

  • Новая коллекция золотых украшений «Моменты»
    Новая коллекция золотых украшений «Моменты»

Для тих, хто шукає красу, витонченість та різноманітність у прикрасах, колекція «Моменти» —  ідеальний вибір. Кольє, сережки-ланцюжки та браслети можна модифікувати на свій смак за допомогою великої кількості додаткових золотих підвісок, що продаються окремо. Підвіски мають силіконові застібки, за допомогою яких надійно фіксуються в будь-якому місці ланцюжка за бажанням власниці.

До того ж кольє можна з легкістю трансформувати у браслет, зробивши кілька обертів ланцюжком. Ця можливість робить прикрасу універсальною та створює безліч варіантів її стилізації. Створити гармонійний образ можна, якщо доповнити кольє ніжними сережками з колекції.

  • Новая коллекция золотых украшений «Моменты»
    Новая коллекция золотых украшений «Моменты»

«Життя вимірюється не кількістю наших вдихів, а кількістю моментів, від яких перехоплює подих». А зберегти свої найцінніші миті допоможуть прикраси з нової колекції ювелірного бренду «Золота Країна».

Реклама

Популярные материалы
Читайте также
Популярные материалы