Головні драми у житті Селени Гомес

Які зробили її сильнішою

22 липня своє 31-річчя святкує одна з найпопулярніших співачок сучасності Селена Гомес. Комусь її життя може здатися казкою, однак ті, хто уважно стежить за новинами з життя знаменитості, знають, що за останні роки вона пережила багато випробувань: від болючого розриву з Джастіном Бібером до боротьби з важким аутоімунним захворюванням та біполярним розладом. В день народження Гомес згадуємо найважчі моменти її життя останніх років, які зробили її сильнішою. 

Брейкап

Гучні стосунки суперпопулярних, молодих та красивих Селени Гомес і Джастіна Бібера тривали 8 років і були досить складними — за цей час закохані кілька разів то розходилися, то знову сходилися. Пізніше зірка зазначала, що їхні з Бібером стосунки були токсичними, а сама вона страждала від постійного емоційного насилля. «Я зрозуміла це тільки тоді, коли подорослішала», — казала вона.

У 2018 році одна з найвідоміших пар у світі розлучилася остаточно. Після цього Гомес перенесла нервовий зрив і була госпіталізована до лікарні. Композиція «Lose You to Love Me», випущена у жовтні 2019 року, була присвячена Джастіну та їхньому розставанню. Втім, як згодом зазначала зірка, розставання зі співаком навчило її «вибирати себе і знову обирати життя».

«Це дозволило мені стати особистістю, яка не терпить нісенітниці чи неповаги до себе», — говорила Селена.

Червоний вовчак

У 2014 році Гомес поставили діагноз червоний вовчак, який призвів до того, що дівчині знадобилася пересадка нирок (які пожертвувала її найкраща подруга Франсія Райса) та хімієтерапія. Дідусь співачки Рікардо розповідав, що симптоми хвороби, що з часом лише загострювалась, підсилювало болісне розставання Селени зі співаком Джастіном Бібером

«Вона дуже багато працювала. Вона була виснажена і дуже переживала через розставання з Джастіном. Доктор казав, що їй потрібно взяти хоча б невеликий перепочинок. Але вона не може! Вона не може нормально відпочити й навіть нормально поїсти», — повідомляв Рікардо виданню Radar.

В цей час також погіршився психологічний стан зірки, однак упродовж всього періоду лікування вона повторювала собі, що обов`язково має продовжуватись боротися, щоб допомагати іншим людям.

Біполярний розлад

У 2020 році Селена Гомес, яка страждала тривожністю та депресією, вперше поділилася з фанатами, що у неї діагностували біполярний розлад. З того часу вона проходить тривалу терапію.

«Нещодавно я пішла у найкращу клініку ментального здоров`я в Америці, і я обговорила з лікарями, що зі мною відбувалося багато років. Після того, як я пережила деякі моменти, я зрозуміла, що маю біполярний розлад. коли я вирішила дізнатися більше про хворобу, мені стало простіше. Тепер вона мене не лякає. Я хотіла все дізнатися про неї, і це розуміння вгамувало мій страх», — ділилася з прихильниками Селена. 

Хейт

Непрості стосунки в Селени Гомес склалися й з соцмережами. Одна з найпопулярніших користувачок Instagram неодноразово брала відпочинок від соцмереж, які вважає головним джерелом сліпого хейту та цькування, оскільки під час регулярного користування ними її психологічний стан погіршувався. Однією з найгучніших тем для обговорення серед користувачів Instagram стала ворожнеча між Селеною та дружиною Джастіна Бібера Гейлі —  табори прихильників кожної зі знаменитостей робили все, аби якомога більше дошкулити противниці своєї улюблениці, включно з особистими образами, бодішеймінгом та навіть погрозами. Натомість коли Гомес віддала керування власними соцмережами своїй асистентці, рівень її тривожності значно знизився, в ментальний стан помітно покращився.

Нещодавно Селена повідомила про те, що знову планує на деякий час залишити соціальні мережі — співачка, яка продовжує боротьбу з психологічними хворобами, зробила цю заяву на тлі нових пліток про ворожнечу з Кайлі Дженнер та моделлю Гейлі Бібер та зазначила, що вона «надто стара» для інтернет-баталій.


Реклама

Популярные материалы
Читайте также
Популярные материалы