Перевірені секрети ефективної віддаленої роботи

Поради про те, як залишатися зібраною

Раніше, до введення карантинних обмежень, можливість працювати з дому видавалася мрією. Але на практиці, коли дистанційно доводиться працювати кілька місяців або років, люди починають помічати зворотний бік медалі. Він проявляється у постійній виснаженості, зниженні продуктивності та посиленій тривожності.

Експерти Інституту когнітивного моделювання склали гід з корисними порадами для всіх, хто працює віддалено. Розбираємося, як впоратися з проблемами, які виникають під час роботи на фрилансі, та що лежить в їхній основі.

Багатозадачність

Хаотичне поєднання побутових справ із роботою може призводити до підняття рівня стресу та втрати ефективності в усіх сферах життя одночасно. Намагайтеся дотримуватись розпорядку дня — чітко розділіть добу на ті години, коли ви займаєтеся побутом, професійними завданнями та особистим життям.

Дотримуйтеся ранкової рутини.

Миття голови, чистий одяг — елементарні дії, які допоможуть підготуватися до початку робочого дня та почуватися зібраним.

Уникайте «подразників», які відривають та забирають ваш час

Перевірка соціальних мереж, сторонні телефонні розмови, постійні перекуси, бажання переставити диван — «пожирачі» часу. Усі ці дрібниці забирають набагато більше енергії та часу, ніж здається.

Не забувайте про відпочинок

Попри віддалений формат роботи, у вас мають бути перерви. Як і в умовах роботи в офісі. Не забувайте про це та час від часу беріть короткий тайм-аут.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали