У перші дні року магія ніби розлита в повітрі, всесвіт більш чуйний, ніж зазвичай, і, саме в цей час варто будувати плани та загадувати бажання. Але, аби вони справдилися і подієвий ряд почав формуватися у потрібному нам напрямі, важливо загадувати їх правильно. Як треба мріяти, розповідає інструкторка з хатха-йоги та медитації Наташа Денисюк.
Як правильно загадувати бажання?
Краще виконувати практику бажань (так, це справжнісінька практика, яка здатна формувати наше майбутнє і спрямовувати наше життя тим чи іншим шляхом) у спокійному розслабленому стані з ясним розумом. Тому робити це в новорічну ніч о 00:00 з десятим келихом ігристого в руках і після місячної норми олів`є — не найкращий варіант (хоча теж може бути, адже спрямоване в цей момент сильне емоційне устремління має суттєву силу). Але ми тут говоримо про усвідомлений підхід, який справді здатний змінити нас і наше життя. Для цього краще загадувати бажання у перші дні року, коли передноворічна метушня вже скінчилася, ми можемо видихнути, розслабитися та сконцентруватися. Насправді ще щонайменше тиждень після Нового року простір заряджений на дива.
Створюємо відповідний стан — медитуємо, займаємося йогою, включаємо relax-мантру на ютубі, жмакаємо кота або танцюємо під улюблену пісню. Ідеально, якщо розум будемо спокійним, а настрій гарним. Приймаємо зручну позу та починаємо.
Як правильно сформулювати бажання
Починати треба обов`язково з великих та високих цілей! Наприклад, давайте всі разом і від щирого серця направимо по промінчику наміру та бажання до якнайшвидшої перемоги та процвітання України. Уявляємо собі мирну, незалежну, розвинену Україну з мудрим та гідним урядом, який піклується про людей. У країні зростає економіка, процвітають наука, культура, освіта, мистецтво. Кожен українець розкриває та реалізує своє призначення. Ми стаємо прикладом гармонійного розвитку суспільства та життя для всього світу. Наразі це може здаватися утопією, але сила віри формує нашу реальність, тому максимально яскраво уявляємо цей образ і відчуваємо всі емоції та почуття, ніби це вже сталося.
Потім бажаємо щастя, здоров`я і всього найкращого близьким (а може, й далеким, чому б і ні, можливо, і на них вистачить сил і любові).
І вже після цього переходимо до особистих бажань! Але намагаємося загадувати їх із самого серця і додавати аспект користі для світу та для інших. Це не повинно бути хабарем для всесвіту на кшталт «я тобі, а ти мені». Швидше, це відчуття, що ми єдині зі світом, і тому те, що буде добре для нього, буде сприятливим і для нас, і навпаки. Наприклад, я мрію про власний успішний бізнес, який нестиме добро, здоров`я, щастя, радість людям, планеті, екології.
Йдемо від великих бажань до особистих, відчуваємо радість і максимальне натхнення: я щаслива у відносинах, роботі, я подорожую в екзотичні куточки планети, милуюся прекрасною природою нашої Землі, я купила нову машину, це надихає мене, я примножую світло в цьому світі.
Для посилення ефекту та констатації свого наміру можна після кожного бажання додавати фразу «Хай буде так!».
Як мріяти правильно
Чудеса трапляються з тими, хто у них вірить. Тому під час візуалізації підкручуємо коліщатко віри на максимум. Пам`ятаєте, як у дитинстві нам здавалося можливим усе, навіть найнеймовірніші речі? Як під мерехтіння гірлянди на ялинці ми відчували, що світ сповнений таємниць і чудес... Адже так воно і є. Тому згадуємо цей стан і намагаємося досягти повного відчуття, що все реально і що наші мрії вже збулися. От прямо відчуваємо в руках кермо від бажаної моделі машини та мальдівський пісочок під ногами.
А якщо все ж таки черв`ячок невіри пробереться в серце під час практики, говоримо йому і собі: може, колись це і не спрацювало, та саме цього разу все вийде! Даємо розширитися своїй душі та розлитися радості у ній, уявляючи та відчуваючи світле та щасливе майбутнє нашої планети, України, українців, своїх близьких та своє. Хай буде так!