Ігрові вправи, які допоможуть зняти стрес у дітей

Усього за шість хвилин!

Засновниця та психотерапевт Altera Рsy Ольга Королик за матеріалами семінару Олександра Гершанова написала коротку інструкцію антистресової допомоги дітям.

Всі ми знаємо, що психіка та тіло дуже пов`язані. Завдяки простим діям, можна допомогти дитині зменшити стресове навантаження. Особливо підійде добре для дітей 3-10 років. Можна виконувати після кожного повернення додому зі сховища.

Instagram: @reesewitherspoon

1. Пострибати як зайчик (1 хвилина).

2. Зтрусити з себе воду як це робить песик — 1 хвилина (з паузами).

3. Потягнути спинку як кішечка (1 хвилина).

4. Вправа на дихання: беремо в одну руку щось, що ми назвемо квіткою і щось, що ми назвемо свічок, представляємо ці предмети: вдихаємо аромат квітки, затримуємо подих і задаємо свічку (1 хвилина).

5. Позитивні переконання: говоримо дитині, що він розумничка і молодець, і добре справляється, він у безпеці і що ми поруч (1 хвилина).

6. Вправа «метелик» у дитини: ліва рука на праве плече, права – на ліве. Вийшов умовний метелик. Лівою рукою стукіт по правому плечу і дитина промовляє «я у себе» Правою рукою стукіт по лівому плечу «молодець»: робимо ритмічні постукування і промовляємо «я у себе молодець» як читаємо реп (1 хвилина).

Час: всього 6 хвилин.

 

 

 

 


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали