5 способів сказати собі «Я люблю тебе»

Прості речі, які змінюють життя

Звісно, цьогоріч у жодного українця не буде справжнього святкового настрою на 14 лютого. Але все одно цей день стає нагадуванням про те, що варто приділити увагу коханим людям. І згадати, що найголовніша людина, якій варто зізнатись у почуттях, — це ви самі. 

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала 5 способів сказати собі «Я люблю тебе» — замість тисячі слів.

1. Одного разу я була на дивовижній медитації, де провідник запропонував мені дуже просту техніку та попросив просто обійняти себе міцно двома руками. Знаєте, що було далі? Я обійняла себе і раптом почала плакати, і не могла зупинитися кілька хвилин. Ця проста дія пробудила у мені стільки емоцій — я й досі не можу їх описати. Та в той момент я зрозуміла просту істину: кожного дня ми обіймаємо близьких людей і навіть не здогадуємося, як сильно потребуємо власних обіймів! 

2. Зазвичай у лютому всі говорять про свої почуття. Але краще за будь-які слова скаже подарунок від sense education. Придбавши засоби догляду за тілом на суму від 1500 грн, ви отримаєте у подарунок гарнющий лімітований мішечок.

3. Заплануйте подорож наодинці. Нехай це буде країна, про яку ви давно мрієте. Міф про те, що подорожувати в далекі локації самостійно — так собі ідея, насправді просто міф. Щоб його розвінчати, подивіться декілька випусків української travel-блогерки Маші Себової, яка подорожує одна. Де вона тільки не була! Навіть на Мальдіви та Сейшели вона відправилася на самоті, і це просто неймовірний досвід. Маша кожного разу доводить: навіть дуже-дуже далекі острови доступні кожному не за всі гроші світу — та ділиться лайфхаками для тих, хто планує маршрути самостійно.

4. До Дня закоханих команда сервісу FABO підготувала безпрограшну лотерею, яка націлена на сприяння розвитку любові до себе. Умови лотереї дуже прості: кожен, хто зробить замовлення на суму від 3000 грн, може обрати цінний подарунок. Перелік усіх подарунків, а також акцій, знижок, святкових добірок і наборів знаходиться на сайті. Встигніть використати цю можливість до 15 лютого включно.

5. Напишіть щоденник вдячності. Але на цей раз подякуйте не оточенню чи Всесвіту, а самій собі. Якщо приділити цьому не менше 10 хвилин, ви точно знайдете багато приводів для вдячності. Навіть якщо у перші хвилини вам буде здаватися, що це задача із зірочкою, — продовжуйте! Цей простий прийом допомагає не тільки згадати цінні моменти життя, але й чітко зрозуміти, яка ви насправді сильна, жіночна, мудра.


Реклама

Популярні матеріали

Найкращі образи зірок на afterparty церемонії «Оскар»


Прості булочки з маковою начинкою


Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Читайте також
Популярні матеріали