Як уникнути старих помилок у нових стосунках: покрокова інструкція

Йдемо в щасливе життя без негативного досвіду минулого

Кожна людина шукає партнера, який би розділяв її цінності. Але це виходить не одразу. Досить часто стосунки закінчуються, зазвичай досить болісно. Причини бувають дуже різні. Інколи після таких випробувань у вас просто не вистачає ресурсу підтримувати теплі та люблячі стосунки. Через це кожна людина може засумніватись, чи здатна вона взагалі побудувати міцний союз.

Всі ми зустрічали людину, що завдавала нам болю. Після цього нам буває страшно закохатися знову: а що, як людина ще раз зрадить?

Але як пояснюють експерти Інституту когнітивного моделювання, негативний досвід — не привід припиняти пошуки. Бо якщо ви не дасте собі другий шанс, ви ніколи не дізнаєтеся, що таке щасливе кохання.

Як уникнути старих помилок у нових стосунках

  1. Усвідомте, хто ви є. Дайте собі відповіді на запитання: «Чого я очікую від життя?», «Яким бачу своє майбутнє?», «Чого я очікую від свого майбутнього партнера?», «Які стосунки я прагну побудувати?».
  2. Перед тим як закохуватися знову, розберіться у власних почуттях, потребах і цілях. Якщо внутрішні конфлікти розв’язано, тоді менше буде претензій до майбутнього партнера.
  3. Проаналізуйте свої попередні стосунки. Щоб не повторювати помилки в майбутньому, вам слід зрозуміти, чому попередні взаємини не переросли в надійний союз. Подумайте, чому стосунки не склалися, які були основні розбіжності між вами як партнерами, як ви вирішували конфлікти.
  4. Шукайте «свою» людину. Перед тим як зануритись у нові стосунки, добре вивчіть нового партнера. Зверніть увагу, чи є у вас розбіжності у ключових питаннях. Чи цінує ця людина вас, ваші прагнення та амбіції? Чи однакові у вас погляди на розвиток стосунків і на сім’ю? Та чи схожі ваші погляди на життя загалом?
  5. Пам’ятайте: минуле не обов’язково має вплив на сьогодення. Ваші попередні стосунки залишились у минулому, а зараз у вас новий партнер. Не переносьте старі образи та претензії в нові стосунки. Нехай основою для старту ваших взаємин стане розуміння та довіра.
  6. Не бійтеся відкритися та бути вразливою. Спілкуйтесь усвідомлено, кажіть прямо, якщо вам щось потрібно чи вам щось не сподобалося: жодних маніпуляцій чи пасивної агресії. Допоможіть партнеру краще зрозуміти вас. Поважайте одне одного.
  7. Цінуйте стосунки. Не нехтуйте можливістю стати щасливою з новим партнером. Будьте вдячні за все хороше, що він робить для вас, цінуйте кожну мить та шукайте в ній задоволення.

Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали