Новий тренд у TikTok: як визначити, чи споріднені ви душі, за допомогою фаз Місяця

Тест на сумісність

У TikTok набирає популярність тренд із місячними фазами. Так, користувачі можуть перевірити, в якій саме фазі був Місяць у день їхнього народження. Що вона може розповісти? Приблизно те ж саме, що й ваш знак зодіаку: фаза, у якій був супутник Землі того дня, коли ви народилися, може вказувати на ваші конкретні риси характеру і стосунки з іншими.

Та користувачі не обмежилися визначенням лише своєї фази і створили ще один тренд, який підриває соцмережу. Так, як і у випадку зі знаками зодіаку, вони порівнюють свою місячну фазу з фазою місяця своєї другої половинки, щоб побачити, наскільки вони сумісні. Як це працює? Спочатку визначаєте свою фазу, потім — фазу свого партнера/партнерки або людини, що вас цікавить. Якщо дві частинки разом формують повний місяць — бінго, це perfect match!

@kaylahouston03 looks like you`re stuck with me ☺️

Чи варто сприймати цей «тест на сумісність» всерйоз? Залежить від вас. Дехто вірить у силу впливу Місяця та інших планет на наше життя, а інші ставляться до цього скептично. В будь-якому випадку це цікава інформація для вивчення.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали