Новий тренд у TikTok: як визначити, чи споріднені ви душі, за допомогою фаз Місяця

Тест на сумісність

У TikTok набирає популярність тренд із місячними фазами. Так, користувачі можуть перевірити, в якій саме фазі був Місяць у день їхнього народження. Що вона може розповісти? Приблизно те ж саме, що й ваш знак зодіаку: фаза, у якій був супутник Землі того дня, коли ви народилися, може вказувати на ваші конкретні риси характеру і стосунки з іншими.

Та користувачі не обмежилися визначенням лише своєї фази і створили ще один тренд, який підриває соцмережу. Так, як і у випадку зі знаками зодіаку, вони порівнюють свою місячну фазу з фазою місяця своєї другої половинки, щоб побачити, наскільки вони сумісні. Як це працює? Спочатку визначаєте свою фазу, потім — фазу свого партнера/партнерки або людини, що вас цікавить. Якщо дві частинки разом формують повний місяць — бінго, це perfect match!

@kaylahouston03 looks like you`re stuck with me ☺️

Чи варто сприймати цей «тест на сумісність» всерйоз? Залежить від вас. Дехто вірить у силу впливу Місяця та інших планет на наше життя, а інші ставляться до цього скептично. В будь-якому випадку це цікава інформація для вивчення.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали