Колонка G: Хто я для нього взагалі?

Ірина Гіль про те, як розпізнати справжні стосунки та до чого тут торгові центри

Пам’ятаю, як зупинилася посеред вулиці після чергового “побачення” і вперше задала собі запитання: “А що між нами? Ми друзі, коханці чи пара?” Траплялося з вами подібне? Коли ваш телефон червоніє від кількості та характеру повідомлень, а його адреса перша для пошуку в Uber? Ви чесно чекаєте тиждень, аби разом подивитися новий епізод “Гри престолів”. Справно бажаєте один одному “Доброго ранку” та вже не засинаєте без регулярного “Солодких снів”. І ніби все прекрасно, але це кляте запитання застрягло між зубами наче шматочок попкорну після останнього походу в кіно. “Хто я для нього?” Довелося обережно розпитати подруг та друзів, звірити дані в інтернеті, щоб тільки повернути душевну рівновагу у ваше життя.

Насправді ж дізнатися своє місце в хіт-параді пріоритетів кавалера легко. Є кілька ознак, які допоможуть зекономити душевні сили та спланувати майбутнє. До речі, про майбутнє: обговорення спільних планів на життя ніяк не корелюється із серйозністю намірів. Як казала моя бабуся: “Слова — полова”, а з неї, як відомо, хліба та діла не буде. Язик без кісток, листування все стерпить та ще багато подібного з народної творчості.

А от до чого варто придивитися, так це до географії ваших зустрічей — вона скаже більше, ніж усі його милі повідомлення. Кавалер полюбляє планувати подорожі за місто, в іншу область або навіть країну? Ваш інстаграм поповнюється фото з романтичних вікендів, а паспорт — штампами? Круто, безвіз вам у поміч. З іншого боку, відірвіться від лайків в інстаграмі та згадайте: чи завжди романтика починається за межею рідного міста? Кілька років тому, під час романтичної прогулянки у Львові, кавалер майже штовхнув мене у сусідній провулок, бо… побачив своїх друзів з Києва. Подруга розповідає, як злітала на кілька днів у популярний Будапешт. Місто вона побачила лише з вікон спальні нового обранця, який після повернення додому поцілував її у чоло посеред аеропорту і викликав собі таксі. Добре хоч лайки залишились.

Окей, припустимо, ви вдвох не покидали міста заради зустрічей. А як щодо торговельних центрів? Навіть якщо ви не готові розділити інтимність шопінгу з новим партнером, на останніх поверхах завжди є хороші кінотеатри. Як ви поводитеся у шопінг-молах? Повільно тиняєтесь між магазинами перед початком сеансу чи сидите під дверима, спиною до відвідувачів? Я не пропоную параноїти і фанатично тягати кавалера по торговим залам, заглядаючи в обличчя перехожим. Проте якщо ви не ходите публічно навіть у супермаркет за попкорном для чергового серіалу — час збирати сердечні іграшки та йти додому.

Моя масажистка розповідає історію клієнтки (усе найцікавіше відбувається у неї на столі): та раділа, що залицяльник має власне авто і вони за місяць перших побачень об’їздили Київське море, Буцький каньйон, всілякі парки та озера області. Заїдуть на МакДрайв за кавою — і вперед, в дорогу. Секс теж обмежувався тільки габаритами салону, здатністю вигинати спину та станом суглобів (тут масажистка нахвалювала себе). Вже через тиждень, на тому ж столі, сюжет змінився радикально: виявляється, авто з тонованими вікнами — єдине місце, де кавалер хотів бачитись. Ну що ж, локальний туризм — наше все!

Мій колега задумливо тримає чергову чашку кави та гіпнотизує напруженим поглядом стіну: “Так дивно — вона завжди зайнята у п’ятницю та суботу. Це не тренування і не робота, завжди чи дні народження, чи черговий дівич-вечір, чи вона вже пообіцяла. Мій день — вівторок. Це ненормально, вірно ж?” Остання фраза адресована вже мені. Максимально нейтрально запитую, чому тоді вільні його п’ятниці та суботи: “А раптом у неї зміняться плани…” Здається, друже, у мене для тебе погані новини. Для офісних працівників вечір п’ятниці — це маленька помста цілому робочому тижню. Його планують та проводять максимально весело. Якщо вас у ці плани стабільно не вписують, можливо, пора змінити ведучого вечірки.

Пройдемося по класиці: знайомство з друзями та батьками. Тут не потрібно нічого перевіряти. Якщо ви зафрендилися у фейсбуці з його найкращим другом та вже ніяково віталися з його мамою — діло йде до відносин із новим рівнем довіри. Це ж те, чого всі прагнуть, правда?

Наостанок зауважу: якщо вам так принципово знати свій статус у житті нового кавалера — запитайте. Збережете собі нерви, зекономите на походах у торговий центр, поїздці в Буцький каньйон та завжди знатимете, де проведете вечір п’ятниці. Особисто я раджу провести його на масажному столі.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали