Колонка G.: Чому ми любимо «ванільний» секс і коли БДСМ стало немодним?

Ірина Гіль розмірковує, як так сталось, що найкращий секс багатьох з нас відбувся у місіонерській позиції?

«Мені не подобаються рольові ігри. Я не люблю біль у ліжку. Мені не приносить задоволення зв’язування. Чому секс став таким складним? Всім хочеться розкарячити мене ширше і засунути щось у дупу поглибше! Невже мені знову доведеться терпіти це?», — несподівано мені “вилила душу” знайома у відповідь на питання стосовно її нового партнера. На ній не було спідниці в підлогу. У руках не було книг про спасіння від пекла. Вона тримала смартфон, окуляри модної марки і планнер, що відкладе ввечері перед тим, як аргументувати своє бажання «ванільного» сексу. Невже він став рідкістю і моветоном серед стильних-модних-молодіжних?

Кадр з фільму "Секретарка" (2002 рік)

Відрізки «Дев’ять з половиною тижнів» без звуку по телевізору, «Одинадцять хвилин» Коельо, прочитані в старших класах під партою, та перші порнокасети (чомусь саме німецькі) сформували незрозумілі зачатки секс-гурманства. Потім всі стали модними, прочитали
«Венеру в хутрі», завели аккаунт на PornHub і масово, наче знавці, висміяли кіноляпи в «П’ятдесят відтінках сірого». Довелося змінювати позу кожні три-п’ять фрикцій і екстрено скуповувати анальні кульки, а то «наче лох».

Від тотального пропагування місіонерської позиції без світла та публічного засудження будь-яких секс-варіацій суспільство ударилося у іншу крайність: робити у ліжку все, ОКРІМ того, що масово нав’язувалось раніше. Сексуальна революція вилилась у сотні нових напрямків порно-індустрії, надихнула десятки субкультур і дозволила людям без остраху досліджувати можливості й преференції власного тіла. На жаль, вона також принесла трохи поблажливого шеймінгу любителям «прісного» сексу, мовляв, «ти просто не знайшла свою улюблену марку флогерів».

Принаймні так я вважала до циклу розмов зі знайомими та друзями. Зав’язані в проектах-стартапах-нетворкінгах-коворкінгах, у ліжку вони надавали перевагу нефільтрованій «ванілі», яку так соромить медіа. «Що мені доводити їй окрім того, що мені добре?» — дивується друг. «Мій найкращий секс відбувся у місіонерській позиції», — ділиться колега. Я киваю і відкриваю рота, щоб добавити: «Мій теж», — але не хочеться вірити у те, що найкраще вже сталося. Люблю дивитися у майбутнє з надією, якщо чесно.

Можливо, антуражу та декорацій між ногами нам хотілося лише тоді, коли це вважалося потаємним, з присмаком суспільного осуду? Зараз я часто починаю ранок з шоколаду, тому що мама ніколи не дозволяла снідати солодощами. Потім півдня мене нудить, але внутрішня дитина святкує акт непокори давно неіснуючому батьківському контролю. А що як ми виросли з підліткового конс’юмеризму і переосмислили агресивний маркетинг з латексом та наручниками? Спробували усі поради з секс-блогів, глянули кілька методичок з тантри й навіть купили пару секс-іграшок, з батарейками та без, аби нарешті зрозуміти — немає радості в сліпій імітації модного. Мілленіали втомилися доводити, що варті фетиш та БДСМ спадку, який приніс розвал Союзу та доступ в Інтернет. Ми вже спробували солодке на сніданок і несподівано частина з нас повернулася до вівсянки.

Кадр з фільму "Німфоманка" (2013 рік)

Колись, у ранньому двадцятилітті, коханець в пориві пристрасті схопив мене за горло і стиснув великими пальцями у ділянці гортані, на зразок того, як діти вичавлюють зубну пасту з тюбика. Без попередження, реєстрації та смс. Від несподіванки та болю я вчепилася йому нігтями в обличчя і скинула з ліжка. Пройшло багато років та відбулося багато сексуальних експериментів, які укріпили мою віру в золоте правило: в ліжку робити тільки те, що подобається обом, без поправки на популярність методики та прийомів. Список дозволених трюків варто обговорити, поки на вас обох є труси.

Неймовірна удача, коли ваші сексуальні смаки якщо не ідентичні, то хоча б на 80% збігаються. Інші 20% можна акуратно і терпляче дослідити, позначити заборонені зони та техніки. Немає нічого непристойного у шибарі або домінації, так само як немає нічого принизливого у «ванільному» сексі. Від кількості інвентарю в спальні, або за його відсутності, не залежить справжність ваших почуттів та взаємного задоволення.

Однією із запорук якісного сексу, особливо для жінок, є довіра до партнера та почуття безпеки. Тому, якщо в ліжку не виходить розслабитись, коли постійно хочеться «дотягнутися до рівня» постановочних роликів або ж, навпаки, пильнувати куди і наскільки глибоко партнеру захочеться зайти на цей раз, — час надягати труси і сідати за стіл переговорів. Ніяких «стерпиться-злюбиться». Хороший секс, на відміну від айфонів, не має інтуїтивного управління.

Не дозволяйте партнеру маніпулювати собою словами «це нудно», «всі так роблять» або класичним «невже ти мене не любиш?», якщо запропонована практика або техніка викликає у вас різкий протест. Жоден з вас не повинен виправдовувати свої вподобання, але і не нав’язувати їх. Хто як хоче, так і кохається.

Наостанок розповім, як колись один джентльмен урочисто всадовив мене перед ноутбуком і увімкнув ролик його «заповітної фантазії стосовно мене». У ньому професійній акторці заливали в анальний отвір збиті вершки під її «натуральне» звукове схвалення процесу. Нарешті, ледве знайшовши слова, я запропонувала кавалеру випробувати таку техніку спочатку на собі. Він чомусь образився. А вершки я досі не їм.

Кадр з фільму "Гіркий місяць" (1992 рік)


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали