8 причин займатися сексом щодня

Для покращення здоров’я та стосунків у парі

Усі в курсі, що секс не лише покращує фізичний та емоційний стан, а й нерідко стає запорукою побудови гармонійних стосунків. Ми зібрали ще 8 причин, які, напевно, змусять вас замислитися про те, щоб займатися сексом щодня.

Для зняття стресу

Мабуть, цей пункт у нинішній момент є одним з найпріоритетніших для всіх українців. Справді, сексуальні ігри знижують артеріальний тиск та емоційне навантаження на нервову систему. Крім того, секс — це чудове природне заспокійливе. А також у процесі любовних ігор активно виділяються гормони задоволення, які покращують когнітивні функції мозку.

Для ідеальної фігури

Проста арифметика: за 30 хвилин активного сексу спалюється близько 200 кілокалорій. Звісно, у разі досягнення оргазму ця цифра збільшується. Це можна порівняти з 15-хвилинною пробіжкою, тому, якщо ви не встигли на тренування, заплануйте секс із коханим чоловіком на найближчий можливий час.

Для зміцнення імунітету

Учені з Університету Вілкс у Пенсильванії запевняють, що секс стимулює захисні сили організму. Наприклад, у ході дослідження було виявлено, що статевий акт лише один раз на тиждень допомагає організму виробляти антитіла (імуноглобуліни), які захищають його від застуд та інфекцій.

Для зближення у парі

Під час чуттєвих любовних пестощів у організмі відбувається активніший синтез гормону окситоцину. Саме ця речовина допомагає вибудувати довірчі стосунки з партнером поза ліжком та почувати себе поряд з ним комфортно.

Кадр із фільму «І твою маму теж»

Для зменшення больових відчуттів

Ще одна гормональна «фішка» сексу — природне вироблення ендорфінів у процесі й навіть деякий час після нього. Ця речовина допомагає усувати практично будь-які неприємні відчуття, у тому числі зубний біль та симптоми ПМС. Природне знеболювальне в дії!

Для здоров’я серця

Лікарі запевняють, що пристрасний статевий акт знижує ризик захворювань серцево-судинної системи приблизно на 50%. У процесі сексу відбувається активізація кровообігу, завдяки чому зміцнюються стінки судин та серцеві клапани.

Для зниження ризику раку простати

Члени Американського товариства з вивчення ракових захворювань стверджують, що чоловіки, які мають 13-20 еякуляцій на місяць, знижують ризик розвитку раку простати на 14%. Якщо кількість еякуляцій досягає 21 — ризик захворювання зменшується на 33%.

Для м’язів тазового дна

Про вправи Кегеля чула, певно, кожна дівчина. Зазвичай їх виконують віч-на-віч із собою, але ми пропонуємо спробувати зробити це у процесі статевого акту. З їхньою допомогою ви не тільки посилите задоволення партнера, а й зменшите ризик можливого нетримання у зрілому віці.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали