8 причин займатися сексом щодня

Для покращення здоров’я та стосунків у парі

Усі в курсі, що секс не лише покращує фізичний та емоційний стан, а й нерідко стає запорукою побудови гармонійних стосунків. Ми зібрали ще 8 причин, які, напевно, змусять вас замислитися про те, щоб займатися сексом щодня.

Для зняття стресу

Мабуть, цей пункт у нинішній момент є одним з найпріоритетніших для всіх українців. Справді, сексуальні ігри знижують артеріальний тиск та емоційне навантаження на нервову систему. Крім того, секс — це чудове природне заспокійливе. А також у процесі любовних ігор активно виділяються гормони задоволення, які покращують когнітивні функції мозку.

Для ідеальної фігури

Проста арифметика: за 30 хвилин активного сексу спалюється близько 200 кілокалорій. Звісно, у разі досягнення оргазму ця цифра збільшується. Це можна порівняти з 15-хвилинною пробіжкою, тому, якщо ви не встигли на тренування, заплануйте секс із коханим чоловіком на найближчий можливий час.

Для зміцнення імунітету

Учені з Університету Вілкс у Пенсильванії запевняють, що секс стимулює захисні сили організму. Наприклад, у ході дослідження було виявлено, що статевий акт лише один раз на тиждень допомагає організму виробляти антитіла (імуноглобуліни), які захищають його від застуд та інфекцій.

Для зближення у парі

Під час чуттєвих любовних пестощів у організмі відбувається активніший синтез гормону окситоцину. Саме ця речовина допомагає вибудувати довірчі стосунки з партнером поза ліжком та почувати себе поряд з ним комфортно.

Кадр із фільму «І твою маму теж»

Для зменшення больових відчуттів

Ще одна гормональна «фішка» сексу — природне вироблення ендорфінів у процесі й навіть деякий час після нього. Ця речовина допомагає усувати практично будь-які неприємні відчуття, у тому числі зубний біль та симптоми ПМС. Природне знеболювальне в дії!

Для здоров’я серця

Лікарі запевняють, що пристрасний статевий акт знижує ризик захворювань серцево-судинної системи приблизно на 50%. У процесі сексу відбувається активізація кровообігу, завдяки чому зміцнюються стінки судин та серцеві клапани.

Для зниження ризику раку простати

Члени Американського товариства з вивчення ракових захворювань стверджують, що чоловіки, які мають 13-20 еякуляцій на місяць, знижують ризик розвитку раку простати на 14%. Якщо кількість еякуляцій досягає 21 — ризик захворювання зменшується на 33%.

Для м’язів тазового дна

Про вправи Кегеля чула, певно, кожна дівчина. Зазвичай їх виконують віч-на-віч із собою, але ми пропонуємо спробувати зробити це у процесі статевого акту. З їхньою допомогою ви не тільки посилите задоволення партнера, а й зменшите ризик можливого нетримання у зрілому віці.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали