11 речей, які переконають чоловіка запросити вас на побачення

Посмішка, парфум чи спокусливий погляд? Як звести його з розуму всього за кілька хвилин

Дослідження Університету Саламанки за участю понад 1500 респондентів у віці 16-86 років довело: жінкам необхідно щонайменше п`ять-шість зустрічей, щоб остаточно вирішити, чи варто починати стосунки з партнером, тоді як чоловіки частіше стають жертвою блискавичної симпатії. Один з п`яти чоловіків хоча б раз у житті відчував любов з першого погляду і більше половини — вже після першого побачення. Що може змусити його втратити голову тут і зараз?

1. МІНІМУМ МАКІЯЖУ 

Словосполучення «штукатурка посипалась» чоловіки частіше використовують щодо жіночого макіяжу, ніж облупилася стіни. Чим природніше виглядає краса, тим більше шансів провести цей вечір у хорошому ресторані у гарній компанії. 

2. ПРИРОДНІСТЬ В СПІЛКУВАННІ 

Натуральність підкуповує не тільки у зовнішності, а й у спілкуванні. Ніколи не намагайтеся вдавати з себе того, ким ви не є. Чоловіки на дух не переносять манірності і фальші. Будьте собою, хоч би як наївно і нецікаво це не звучало: чужі жести, слівця і звички, як туфлі не за розміром, завдають маси клопоту та незручності. 

3. ДОПИТЛИВІСТЬ 

Так, мозок — це, як і раніше, сексуально. Чоловіки люблять жінок, які можуть підтримати розмову на будь-яку тему та спокійно аргументують власний погляд. А якщо ви можете відрізнити регбі від гандболу, кутовий від пенальті, а Василя Березуцького від його брата Олексія — готуйтеся до того, що вже на третьому побаченні він познайомить вас із батьками.

4. СМІХ

Ваша посмішка працює як магніт. І, певне, вони знають це з курсу фізики. Жінка, яка сміється над чоловічими жартами і при цьому сама має гарне почуття гумору, ніколи не буде самотньою. 

5. ЩІЛЬНО ОБТЯГУЮЧЕ ДОВГА СУКНЯ АБО СПІДНИЦЯ

Є тканини і фасони, які роблять комплімент вашій фігурі краще досвідченого пластичного хірурга. Ніякі міні-спідниці та декольте не працюють так збудливо, як підтягнутий та окреслений силует загалом — це дає простір його фантазії. 

6. ПАРФУМ

Головне приворотне зілля у всьому образі — це, звісно, ​​парфум. Зброя, яка допоможе закохати її у вас буквально із заплющеними очима. Ароматна шпаргалка: ноти ванілі асоціюються з ніжністю; жасмин — синонім спокуси; пачулі допомагає розслабитися, а мотив тропіків, як і цитруси, збільшує сексуальний потяг у кожного четвертого чоловіка. Беремо на озброєння все й одразу.

7. ВІДКРИТИЙ ПОГЛЯД 

Коли ви дивитеся партнеру в очі, то на вербальному рівні повідомляєте йому: вам нічого приховувати. Самі знаєте, найбільше чоловіки бояться каверзи. 

8. РОЗРИВ ШАБЛОНУ

 

Це теоретично чоловіки шукають жінку, яка нагадує їм їхню маму або, як Барбі, підігнана під якийсь шаблон. Красуня, що цінує себе, не піддається порівнянню. Не бійтеся підкреслювати свою індивідуальність, і чоловіки потягнуться до вас.

9. Плечі 

Чоловіки люблять красиві плечі — і це, по суті, медичний факт, який потрібно сприйняти як даність і вміти наголошувати. Наприклад, крапелькою парфумів.

10. РОДИНКИ 

Ті, хто не згоден з цим пунктом, нехай розповість Сінді Кроуфорд про те, як потрібно завойовувати чоловіків. Інші можуть кокетливо згадати про «щасливу родимку» на тілі — повірте, йому обов`язково захочеться її розшукати. Чоловіки, як діти, люблять розглядати карти скарбів. 

11. БУТИ СЕКСУАЛЬНОЮ, АЛЕ НЕ ПІДОЗРЮВАТИ ПРО ЦЕ

Все вищесказане (в тому числі і одяг, і парфум) є природним продовженням нашої особистості і працює на підсвідомому рівні без вашого додаткового втручання. Поводьтеся максимально природно і, якщо чоловік вам дійсно подобається, не бійтеся йому це показати.

 


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали