У центрі уваги: згадуємо символічну сукню від української дизайнерки на Каннському кінофестивалі

Модна телепортація в Канни

Продюсерка Ельвіра Гаврилова родом з України — постійна гостя червоної доріжки Каннського кінофестивалю. У 2017 році вона увійшла у конкурсну програму short movie зі стрічкою «Випадок у готелі Волл-стріт» з Еріком Робертсом у головній ролі, де виступила  продюсеркою та режисеркою фільму. Минулого року Ельвіра з`явилася на фестивалі з Шоном Пенном, презентувавши фільм Superpower про президента України Володимира Зеленського. На 77-му Каннському кінофестивалі вона організувала та провела розкішну вечірку Жан-Клода Ван Дамма на яхті й стала співпродюсеркою нового фільму голлівудської зірки — Battleground. 

На церемонії відкриття Каннського фестивалю, премʼєрною стрічкою якого була робота «Другий акт» режисера Квентіна Дʼюпьє, Ельвіра Гаврилова з`явилася в образі від українського бренду Khris K. Вибір саме цієї сукні був невипадковим. 

Засновниця бренду Khris K, Христина Курляк, — українська дизайнерка, яка зараз має неабияку популярність у Португалії. Саме там вже давно проживає Ельвіра. Оксамитова сукня Blue Bird стала результатом спільної роботи двох талановитих жінок, які прагнуть показати світу українське мистецтво та моду.

При створенні сукні дизайнерка надихалася синьою птицею, яка вкриває українське небо своїми крилами: як символ захисту й притулку серед хаосу.

«Це не просто річ, це зворушлива данина надії, силі та незламному духу України. Сукня слугує нагадуванням про нашу колективну рішучість долати труднощі та вірити у світле майбутнє», — коментує Христина Курляк.

Оксамитову сукню Ельвіра доповнила лаконічними прикрасами, сріблястим клатчем та зачіскою у вигляді високого пучка. 

Більше образів від українських брендів на 77-му Каннському кінофестивалі шукайте за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали