Прикраси із сенсами: які аксесуари носить перша леді України Олена Зеленська

Брошка у вигляді євшан-зілля і сережки-колоски

Сьогодні, 6 лютого, своє 46-річчя святкує перша леді України Олена Зеленська. З приходом її чоловіка Володимира до влади у 2019 році всі українці з особливою увагою слідкували за кожним офіційним виходом жінки, розбираючи до дрібниць її луки та бренди, у яких вона з’являлася на публіці. Враховуючи те, що будь-які образи першої леді повинні бути дотриманими в певних правилах і нести особливі меседжі, все вбрання Олени продумане до найменших деталей: від брючних костюмів до прикрас. Вибір на користь українських брендів тут також грає важливу роль. 

Як розповідала стилістка Олени Зеленської Наталія Каменська, у гардеробі першої леді є чимало речей від AMG, Litkovska, Gasanova, а також багатьох молодих брендів. Окрема увага приділяється аксесуарам. Серед прикрас для своїх образів Зеленська здебільшого обирає немасивні сережки, кулони й, найчастіше, брошки, які додає до жакетів. Зовсім нещодавно на конференції в Ризі, присвяченій українським дітям, яких викрала Росія, Олена з’явилася з брошкою у вигляді квітки від Guzema Fine Jewelry, а для зустрічі із родиною Макронів у листопаді минулого року додала до свого костюма варіант від Ruslan Baginskiy, який зображує євшан-зілля — символічну для українського та кримськотатарського народів рослину. Подібні народні мотиви не рідкість у прикрасах першої леді. Для свого візиту до Швеції у серпні 2023 року Олена обрала брошку у формі колоска та подібні сережки від Dukachi. 

Окрім фольклорної символіки, Зеленська через свої образи нагадує світові про звірства, які чинить ворог на нашій землі. Одним із прикладів прикрас, що несуть такі меседжі, стала брошка, виготовлена з уламка російської ракети, яка була спрямована на Харків. Вона була створена у вигляді темно-синіх квітів харківським ювеліром Станіславом Дрокіним у рамках проєкту «Незабудька».

Ми зібрали прикраси, у яких з’являлася перша леді України на офіційних заходах у минулі два роки. І здається, ми навіть знаємо, який бренд Олена Зеленська вподобала за цей час найбільше.

Брошка Guzema Fine Jewelry

Брошка Ruslan Baginskiy

Брошка Gunia Project

Брошка з уламка ракети від Станіслава Дрокіна

Сережки Dukachi

Кулон Gunia Project

Чокер і кулон Gunia Project

Кулон Gunia Project x Lutiki

Брошка GASANOVA

Сережки POCHÉ

Кольє SOVA


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали