Як скласти образ у стилі принцеси Діани з українськими брендами

Повторюємо її легендарні луки

Як би дивно для когось це не прозвучало, але принцеса Діана — справжня ікона стилю. Її й до сьогодні актуальні образи стали культовими і є прикладом для багатьох сучасних фешіоніста. Чого варті лише «сукня помсти» і светри Діани! Попри те що принцеса фактично була заручницею ділового дрес-коду королівської сім’ї, на публіці її бачили не лише у класичних, а й у casual і спортивних аутфітах. Тож її стиль є цікавим обʼєктом для розбору.

Принцеса Діана

Гардероб Діани впевнено можна схарактеризувати як промовистий, адже принцеса нерідко говорила з публікою саме через свої образи. Люди обожнювали її за щирість, мʼякість і доброту та навіть називали «королевою сердець», а вона підкреслювала цей статус сукнями з легких повітряних тканин, ніжності яким додавали комірці та банти; романтичними блузами з рукавами-пуфами та іншими речами у теплій колірній гамі, зокрема в рожевому і жовтому відтінках. Принцеса Діана полюбляла не лише яскраві барви, а й принти, особливо — елегантний і трохи наївний polka-dot.

Жоден образ Діани не міг обійтися без аксесуарів. Його важливою частиною були сумки: для урочистих заходів нерідко це були клатчі, проте також вона полюбляла місткі моделі. Однак головною сумкою в її арсеналі була Lady Dior. 

Повторити гардероб принцеси значно простіше, ніж може здатися на перший погляд. Розквіт стилю Діани Спенсер випав на 80-90-ті роки, частинки яких досі живуть у сучасних трендах: денім, обʼємні плечі, маскулінні брючні костюми, структуровані жакети тощо.

Сьогодні ми зібрали для вас 10 речей від українських брендів, з якими ви легко зможете повторити стиль принцеси Діани.

Структурований жакет CĖNC

Принцеса Діана слідувала модним тенденціям свого часу, які, на наше щастя, актуальні сьогодні. Тож увагу ми перш за все звертаємо на структуровані жакети, часто досить маскулінні. Вона одягала їх із костюмними брюками, а також з елементами стилю casual, зокрема джинсами.

Принцеса Діана

Романтична сукня Must Have

Романтичні фасони — основа гардероба принцеси Діани. Вони зʼявлялися в її образах на противагу маскулінній естетиці, до якої належать жакети.

Сукня сама по собі вже є романтичним елементом, однак її ефект підсилювався легкістю тканини, ніжним кольором і декором.

Принцеса Діана

Сукня з комірцем Poustovit

Серед улюблених деталей королеви сердець були комірці, які контрастували з кольором одягу. Цей елемент додавав її вбранню ще більше ніжності та «скромності».

Принцеса Діана

Светр FEB

Певно, всі памʼятають легендарний червоний светр принцеси Діани з вівцями, який вона одягала у 1981 році. Нещодавно його продали на аукціоні за 1,1 мільйона доларів. Однак він не був єдиним визначним у її чималій колекції — вона приміряла й яскравий рожевий, і всім відомий з написом I’m a Luxury тощо.

Принцеса Діана

Джинси Aisenberg

Визначною рисою стилю принцеси Діани були джинси з високою посадкою — як диктувала модна епоха. Королеву сердець настільки часто бачили в джинсах, що в декого її образ навіть асоціюється з ними. Найчастіше Діана заправляла джинси в ковбойки. Поєднувала вона їх із сорочками та лонгслівами, а наверх нерідко одягала структурований жакет.

Принцеса Діана

Туфлі-човники на невисоких підборах Lookie Atelier

Замість високих підборів Діана Спенсер обирала актуальні сьогодні kitten heels або туфлі на пласкій підошві. Вона одягала їх як для офіційних королівських заходів, так і для свого дозвілля.

Принцеса Діана

Ковбойки Kachorovska

В арсеналі принцеси було чимало чобіт, зокрема ковбойок. Вони зʼявлялися в її образах як неодмінна складова стилю преппі — третього за важливістю для Діани після класичного та спортивного. Принцеса часто заправляла у ковбойки джинси або спортивні штани та поєднувала їх із жакетами.

Принцеса Діана

Сумка Bagllet

На щодень леді Ді нерідко обирала місткі сумки в базових кольорах і поєднувала їх з брючними костюмами, велосипедками та світшотом, джинсами та светром, сукнями тощо.

Принцеса Діана

Бейсболка Ruslan Baginskiy

Представників королівської сім’ї ми звикли бачити у різноманітних капелюшках, навіть образ самої принцеси Діани часто асоціюють з капелюшком з вуаллю. Однак ми пропонуємо вам звернути увагу саме на те, що її вирізняло, — на бейсболку. Вона була незамінною складовою у casual-поєднаннях Діани, зокрема зі світшотами, а також жакетами.

Принцеса Діана

Намисто з перлів Tsatsa Petsky

Якщо не брати до уваги тіари та діамантові кольє, які були обовʼязковою складовою урочистих аутфітів Діани, а також її обручку, то улюбленими прикрасами принцеси були вироби з перлів. Особливо намисто. З огляду на статус принцеси цей вибір не дивує, однак дехто також стверджує, що саме Діана передала перли від аристократів у маси.

Принцеса Діана


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали