Як скласти образ у стилі Кейт Мосс з українськими брендами

Повторюємо її гардероб

На ELLE.UA ми продовжуємо розповідати про гардероб ікон стилю і новою героїнею нашої рубрики стала Кейт Мосс — легенда модельного світу 90-х років, яка не втрачає своєї популярності й досі. Увагу публіки привертали не лише її карʼєрні досягнення, бурхливі романи чи бунтарська поведінка, а й уміння поєднувати одяг і подавати його. Кейт безперечно має силу вводити речі в моду, і ми неодноразово мали можливість переконатися у цьому.

Кейт Мосс

У закордонній пресі Кейт Мосс нерідко називають модним хамелеоном, адже на ній однаково неперевершено виглядають вбрання у стилі гранж, бохо, глем-рок тощо. Однак сама зірка переконана, що варто знайти свій індивідуальний стиль і слідувати йому.

Однією з визначних рис гардероба Кейт є її увага до базових речей, зокрема джинсів, сорочок, лонгслівів і жакетів. Попри те що модель зазвичай обирає нейтральну колірну гаму — чорні, білі, сірі, бежеві відтінки — вона не нехтує принтами. Серед фаворитів Кейт, звісно, леопард, а також один із найбільш актуальних сьогодні принтів — картатий, улюбленець багатьох — квітковий і зірка колекції FW’23-24 бренду Miu Miu — polka-dot. Принтовані речі часто ставали акцентами в аутфітах зірки.

Чимало елементів, які свого часу обирала модель актуальні сьогодні, тож якщо ви шукали приклади стилізації речей в офісній естетиці, з ефектом металік, паєтками або вінтажного одягу — вам варто проглянути образи Кейт.

Сьогодні ми зібрали речі від українських брендів, з якими ви легко зможете повторити легендарний стиль Кейт Мосс.

Шуба з леопардовим принтом Gepur

Як і одна з попередніх героїнь нашої рубрики, Керрі Бредшоу, топмодель Кейт Мосс неодноразово помічали у шубі. І справжнім її фаворитом було хутро з леопардовим принтом. Саме такі шуби нерідко були акцентами в образах Кейт, складених із базових джинсів і топів.

Увагу на цей пункт варто звернути ще й тому, що анімалістичні принти дуже популярні сьогодні.

Кейт Мосс

Шкіряна куртка KULAKOVSKY

Бунтівний характер Кейт Мосс знайшов відображення у її стилі, наприклад у поєднанні вечірньої сукні зі шкіряною курткою. Зірка полюбляла створювати комбінації, яких від неї не чекали, і нерідко використовувала для цього саме шкіряну куртку.

Кейт Мосс

Жакет Katerina Kvit

Жакети можна вважати уніформою Кейт Мосс на щодень, адже ми часто бачили її в образах у діловому стилі. Окрім цього, різноманітні моделі жакетів вона поєднувала з джинсами і сукнями, зʼявлялася у них на червоному хіднику.

Кейт Мосс

Сукня Vita Kin

Звісно, у цей перелік ми не могли не додати сукню від бренду, який обирала сама Кейт Мосс. Минулого року її помітили у вбранні з етнічними українськими мотивами від дизайнерки Віти Кін. І хоча цю модель ми не знайшли на сайті Vita Kin, радимо звернути увагу на інші. 

Сукня-сліп Bibliotheque Nationale

Згадуючи стиль Кейт Мосс у 90-ті роки, естетика яких є нині актуальною, ніхто й не подумає сперечатися про те, що важливою складовою образів моделі були сукні-сліпи. А особливим предметом гардероба, який памʼятають усі прихильники стилю Кейт — гола сукня.

Кейт Мосс

Джинси KSENIASCHNAIDER

Щодо джинсів, то ми впевнено можемо сказати, що це один із головних елементів стилю Кейт Мосс, який до того ж показує силу її впливу на моду. Саме вона сприяла популярності обтислих джинс і широких моделей, а також однією з перших демонструвала високу посадку.

Любов топмоделі до джинсів підкреслює й те, що вони ставали частиною її образів у найрізноманітніших стилях: від casual до урочистого.

Кейт Мосс

Балетки Мері Джейн Ikos

Переконані, що Кейт Мосс дуже зраділа, коли балетки знову стали актуальними, адже свого часу вона просто обожнювала їх. Зірка обирала як класичні балетки, так і Мері Джейн або моделі з незвичайними ремінцями та завʼязками. Носила їх Кейт буквально з усім: джинсами, шортами, сукнями…

Кейт Мосс

Чоботи Kachorovska

Щойно температура трохи знижувалася, Кейт Мосс змінювала балетки на чоботи з високою халявою. Ними вона доповнювала образи з улюбленою леопардовою шубою, аутфіти в діловому стилі та просто повсякденні луки.

Кейт Мосс

Капелюх Ruslan Baginskiy

Капелюх — однозначно улюблений аксесуар Кейт Мосс, особливо модель «Федора». У гардеробі моделі їх було дуже багато, адже її постійно помічали у чорних, білих, декорованих стрічкою і багатьох інших варіантах цього головного убору.

Кейт Мосс

Сонцезахисні окуляри «На Очі»

Чи то Кейт Мосс особливо яскраво світило сонце, чи вона була змушена ховатися від папараці, але сонцезахисні окуляри були її частими супутниками. Ними вона доповнювала як легкі образи з літніми сукнями, так і утеплені аутфіти з шубою.

Кейт Мосс


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали