ОКТЯБРЬ — МЕСЯЦ БОРЬБЫ С РАКОМ МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ...

ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

«БЫТЬ НЕБЕЗУПРЕЧНОЙ — ЭТО ПРЕКРАСНО», — 10...

СТРАШНО КРАСИВО: 10 ОРИГИНАЛЬНЫХ ИДЕЙ МАКИЯЖА...

53-ЛЕТНИЙ «ТАНЦУЮЩИЙ МИЛЛИОНЕР» ДЖАНЛУКА...

Тренд сезону: Олена Зеленська в карамельному костюмі-трійці від The Coat by Katya Silchenko

Перша леді у Віденському музеї мистецтв

Фото: Адміністрація президента України,

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Офіційний візит Володимира та Олени Зеленських до Австрії триває. Напередодні український президент разом з першою леді взяли участь в урочистому запуску аудіогіда українською у віденському Музеї історії мистецтв.

Олена Зеленська стиль

Це вже другий україномовний аудіогід, впроваджений в австрійських музеях у межах проекту дружини Президента України — на початку червня 2020 року українською також «заговорила» віденська галерея Альбертіна.

Олена Зеленська фото

«Я завжди тішуся, коли бачу, що відвідувачі музеїв світу можуть прослухати екскурсію рідною українською мовою. І сьогодні такий величний музей — віденський Музей історії мистецтв — також відкрив двері для українських відвідувачів. Дехто може сказати, що під час пандемії українці не мають змоги подорожувати, і навіщо було робити це зараз. Я відповім: такі часи треба використовувати для підготовки «домашніх завдань». Ми разом з керівництвом музею, разом з нашим посольством використали період карантину для того, щоб підготувати цей аудіогід, і щоб, коли пандемія нарешті закінчиться, українці змогли відкрити для себе віденський Музей історії мистецтв рідною мовою», — сказала під час виступу Олена Зеленська.

Олена Зеленська

Для свого візиту до Музею перша леді України знову обрала вбрання від українського дизайнера Каті Сільченко. Цього разу Олена Зеленська була у карамельному костюмі-трійці — справжньому must have сезону осінь-зима 2020. Образ дружина президента доповнила ланцюжком та білосніжними човниками.

Олена Зеленська новини

ОКТЯБРЬ — МЕСЯЦ БОРЬБЫ С РАКОМ МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ

Для тех, кто любит эстетику и свободу

Історична зустріч: Володимир та Олена Зеленські з принцом Вільямом та Кейт Міддлтон у Букінгемському палаці

10 легких фильмов, чтобы расслабиться после рабочего дня

10 главных трендов в интерьере 2021 года

От Парижа и до Луны: завораживающий танец Марион Котийяр в мини-фильме Chanel №5