Streetstyle: які брючні костюми обирають фешіоніста в цьому сезоні

Небанальні стилізації для повсякдення

Брючні костюми вже давно перестали асоціюватися з одягом лише для робочих буднів чи світських заходів. Тепер класичні штани й піджак стали незамінними елементами в повсякденному гардеробі, які ми можемо вдягати незалежно від приводу. Це підтвердили й фешіоніста на вуличних подіумах модних столиць. 

Здебільшого модниці обирали оверсайз-костюми, які додавали образу не лише елегантності, а й дрібку маскулінності. Такі моделі вони поєднували з більш витонченим взуттям, наприклад туфлями-човниками із загостреним носком. Також великий акцент робили на аксесуарах, зокрема дівчата вподобали масивні клатчі, які носили затиснутими в руці, та чорні сонцезахисні окуляри різних форм. 

Фешіоніста радили звертати увагу й на тканини. Деякі стрітстайл-зірки зупинилися на вельветових брючних костюмах яскравих відтінків — зелених або металік. Тож, якщо ви не боїтеся експериментів з фактурами та кольорами, беріть на замітку й такий варіант. 

Не забуваємо й про можливість грати з контрастами. Модниці показали, що навіть до базових костюмів білих, чорних, коричневих чи сірих тонів можна додати акцентів у вигляді сумок, взуття чи прикрас — і отримати абсолютно новий образ. 


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали