Streetstyle: Найстильніші образи на Тижні моди в Нью-Йорку

Модне натхнення

Тиждень моди в Нью-Йорку — одна з найголовніших фешн-подій у сезоні — уже добігає кінця. За ці кілька днів безперервних показів і виходів фешіоніста на вулиці міста ми побачили незліченну кількість екстравагантних луків, сміливих і самобутніх експериментів зі стилем. 

Модниці, що з’їхалися з усіх усюд до Нью-Йорка, продемонстрували цілу низку трендів, які ми вже визначили одними з головних у 2024-му. Насамперед фешіоніста не нехтували додаванням червоного відтінку до своїх образів: тут як акцентні деталі, до прикладу у вигляді аксесуарів, так і total red аутфіти. Не обійшлося й без модних естетик, які вже заполонили фешн-світ на початку року. Йдеться здебільшого про grandpa core, який був виражений об’ємними піджаками «дідуся», светрами й жилетами з геометричним принтом, а також mob wife трендом з його хутряними шубами та сонцезахисними окулярами.

Якщо вже згадали про хутро, то його ми теж помітили у різних варіаціях: не лише на верхньому одязі, а й на брючних костюмах чи аксесуарах. Особливу популярність мало хутро різних відтінків: від яскраво-зеленого й червоного до темно-коричневого.

Ми зібрали для вас кілька образів від зірок streetstyle, які були продемонстровані під час Тижня моди в Нью-Йорку сезону осінь-зима — 2024/25.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали