ФІЛЬМ ТИЖНЯ: ХАВ'ЄР БАРДЕМ ТА ПЕНЕЛОПА КРУС У...

СТАЛО ИЗВЕСТНО, ЧТО ЕЩЁ ПРИНЦ ГАРРИ ПОДАРИЛ...

ЗНАЙ НАШИХ: УКРАИНСКИЙ БАЛЕТНЫЙ ПРОЕКТ...

СВЕТЛАНА ЛОБОДА СТАЛА МАМОЙ ВО ВТОРОЙ РАЗ

ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ РАССКАЗАЛА, ПОНРАВИЛОСЬ ЛИ ЕЙ...

Іспанська королівська сім’я порушила традиції офіційного фотоколлу, і всім це сподобалося

Король Феліпе, королева Летиція та їхні доньки обрали для зйомки одяг в стилі casual та поводились абсолютно невимушено

Ми звикли, що офіційні портрети монархів – це завжди статичні напружені пози, відфотошоплені інтер’єри, а також корони та медалі на грудях. Королівська родина Іспанії вже не вперше руйнує протоколи та традиції подібних фотоколлів. Нова зйомка короля Феліпе, королеви Летиції, принцеси Леонор та інфанти Софії відбулась у палаці Марівент, що в Пальма-де-Майорці.

Королівська сім’я була в «розслабленому настрої» і це не дивно, адже на острові Мальорка інакше і бути не може. Світові медіа уже зауважили, що Феліпе, Летиція та їхні донечки виглядали… як звичайна іспанська родина. Король та королева обрали білі брюки прямого крою, які він доповнив топ-сайдерами та простою сорочкою з закоченими рукавами. Летиція, чия струнка фігура викликає захоплення всієї Іспанії, вийшла в еспадрільях кольору хакі та смугастому топі з жовтою вставкою.

Принцеса Леонор та її на 2 роки молодша сестра Софія з’явились перед фотографами в простих літніх сукнях та відкритих босоніжках. Ще однією відмінністю від інших офіційних портретів стало те, що і королева, і її доньки були з розпущеним волоссям.

Эксперты назвали самое дешевое туристическое направление 2017 года

Красиво жить: райский уголок средиземноморского побережья

Солнце Испании: 3 маршрута для путешествия по Андалусии

Загрузка...