Секс-символ усіх часів: 20 архівних фото Сінді Кроуфорд, за які ми її обожнюємо

До дня народження моделі

Модну індустрію 90-х неможливо уявити без ікон стилю і видатних моделей тих часів: Наомі Кемпбелл, Кейт Мосс, Лінди Євангелісти та, звісно ж, Сінді Кроуфорд. Сьогодні, 20 лютого, остання святкує свій день народження, тож ми згадуємо ключові моменти з її кар`єри та переглядаємо архівні світлини Сінді, які вражають нас навіть через десятиліття.

У 1984 році Сінді з високими балами закінчила школу та вступила до Північно-Західного університету на факультет «Хімічні технології», де, до речі, отримувала академічну стипендію. Але технологом їй стати так і не судилося. Під час літньої роботи зі збирання кукурудзи на 16-річну Сінді звернув увагу газетний фотограф, який і переконав її піти у моделінг. Після першої ж чверті дівчина покинула університет і переїхала на Мангеттен. Цікаво, що в перші роки її кар`єри фотографи ретушували родимку на верхній губі через подібність до іншої моделі — Джії Каранджі. Сінді навіть називали малою Джіа. 

Незабаром вона стала однією з найбільш високооплачуваних моделей у світі, знімалася для глянцевих журналів, брала участь у топових модних показах, вела передачу на каналі MTV, записувала відеоуроки з фітнесу і разом з коханим чоловіком виховувала двох дітей. Дивлячись на архівні знімки більш ніж 30-річної давності, переконуємося, що час не має влади над цією жінкою. Все найкраще ще попереду, Сінді!


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали