Рідкісний вихід: Анджеліна Джолі в розкішній сукні та вінтажному жакеті Chanel на вечері в Білому домі

В компанії сина Меддокса

Анджеліна Джолі потішила прихильників рідкісним виходом — цього разу не на червоній доріжці, а... в Білому домі. Так, в середу, 26 квітня, акторка відвідала урочисту вечерю, влаштовану Джо та Джилл Байденами на честь візиту президента Південної Кореї Юн Сук Йоля та першої леді Кім Кеон Хі. Про це пише видання People. Компанію зірці склав її 21-річний син Меддокс, який з 2019 року навчався в університеті Йонсей у Сеулі. Загалом на закритому заході були присутні близько 200 гостей.

«Азійсько-американські відносини є важливими для сім’ї Анджеліни. У неї та її дітей були тісні зв’язки з регіоном протягом багатьох років. Меддокс навчався в університеті Йонсей у Сеулі. Анджеліна багато разів відвідувала Південну Корею у межах своєї гуманітарної діяльності та як артистка. Для Анджеліни та Меддокса велика честь бути присутніми на цій державній вечері», — повідомив інсайдер виданню People.

Для важливої події Джолі вибрала розкішний total look у світлих тонах, що складався з кремового вінтажного жакета Chanel та сукні в тон. Вбрання акторка доповнила туфлями-човниками, невеличким золотистим клатчем і намистом із перлин. Син зірки з’явився на заході в чорному костюмі, який доповнив пальто та туфлями в колір.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали