ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

ОТВЕТЫ НА 6 САМЫХ НЕЛОВКИХ ВОПРОСОВ О СЕКСЕ...

ТОП-5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ НЕЛЬЗЯ ЕСТЬ ПОСЛЕ...

Олена Зеленська в сукні кольору лимонного суфле і прозорих рукавичках на інтронізації імператора Японії

Неймовірно елегантний образ першої леді України

Фото: instagram/olenazelenska_official,

Рейтинг статьи / 0
3 5 19

Під час робочого візиту до Японії президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою Зеленською взяли участь в інтронізації Імператора Нарухіто. Церемонія, на яку прибули представники майже 200 країн, тривала понад півтори години.

«Проведення стародавнього обряду в сучасній Японії є прикладом того, як в одній державі можуть співіснувати і глибока повага до традицій, і впровадження новітніх високих технологій для поліпшення життя кожної людини», — сказав Володимир Зеленський, який став перший українським президентом, запрошеним на інтронізацію.

Олена та Володимир Зеленські в Японії

Своїми враженнями від церемонії поділилася і перша леді України.

«Мала за честь бути присутньою на урочистій церемонії інтронізації Імператора Японії Нарухіто. Ця подія ознаменувала початок періоду Рейва в історії Японії. У перекладі з японської «Рейва» означає «Прекрасна гармонія», і саме цього я щиро зичу Імператорові та всій Японії», — зазначила вона.

Для цієї події Олена Зеленська обрала сукню максі кольору лимонного суфле українського бренду Frolov. Елегантний образ доповнили прозорі рукавички та бежеві туфлі від Kachorovska. Волосся дружина президента зібрала в низький пучок. Один із найкрасивіших виходів першої леді за останній час. Згодні?

Олена Зеленська в Японії

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

«З тобою я зможу все на світі, бо моє щастя — це ти», — Володимир Зеленський зворушливо привітав дружину з днем народження