РОЗЫГРЫШ ПОДАРКОВ ELLE 20 ЛЕТ

АЛЛА БАРАНОВСКАЯ И КСЕНИЯ ПИСКУН О КОЛЛЕКЦИЯХ...

СЕКРЕТИ ВІД ГОЛОВНОЇ РЕДАКТОРКИ СОНІ ЗАБУГИ:...

ДОДАЙТЕ БІЛЬШЕ КОРИСНИХ ЗВИЧОК ВІД ШЕФ-КУХАРА...

10 ТРЕНДОВ СЕЗОНА ОСЕНЬ-ЗИМА 2021/22

Образ дня: Олена Зеленська у небесно-блакитному костюмі прибула в США

Нічого зайвого

Фото: Instagram: @zelenskiy_official, @olenazelenska_official

Рейтинг статьи / 0
3 5 5

Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська прибули у США з офіційним візитом. Подружжя приземлилось у Вашингтоні сьогодні зранку. В рамках своєї подорожі глава української держави зустрінеться з лідерами двох країн у форматі віч-на-віч та в розширеному складі делегацій. Також відбудеться низка важливих зустрічей президента з американськими високопосадовцями. Як повідомляє Офіс Президента України, представники України та США підпишуть низку документів та проведуть декілька днів у різних містах на Східному та Західному узбережжях США. У свою чергу Олена Зеленська представить україномовний аудіогід у садибі першого президента США Джорджа Вашингтона Маунт-Вернон, відвідає відкриття Українського дому та музею Голокосту і не тільки.

«Прибули до США з робочим візитом Володимира. Попереду — насичена програма: запуск аудіогіда українською мовою в садибі першого президента Сполучених Штатів Джорджа Вашингтона Маунт-Вернон та зустріч із жінками Power women, відкриття Українського дому, відвідання музею Голокосту, робочі зустрічі у Стенфордському університеті та в Управлінні освіти Сан-Франциско, візит до художньої галереї De Young та багато іншого», — зазначає Олена Зеленська у своєму повідомленні.

Для поїздки перша леді обрала небесно-голубий брючний костюм із золотистими ґудзиками, який доповнила мінімалістичними сережками та туфлями-човниками бежевого кольору.

Реклама

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В СЕНТЯБРЕ 2021-ГО

Секрети від головної редакторки Соні Забуги: відеомейкінг у твоєму смартфоні

Додайте більше корисних звичок від шеф-кухара Андрія ЯнгШефа, і ви помітите, як зміниться ваше життя

5 beauty-проблем, на которые влияет неправильный прикус

Как украинская мода за 20 лет стала частью мировой fashion-системы

Самые модные укладки осень-зима 2021/22