ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

МАКС БАРСКИХ И LITKOVSKAYA ВЫПУСТИЛИ НОВУЮ...

НАРЕШТІ ЦЕ СТАЛОСЯ: СЕРІАЛ «ДРУЗІ»...

Образ дня: Олена Зеленська в лавандовому костюмі Six. під час візиту до Латвії

На зустрічі з представниками громадських організацій

Фото: офіційне інтернет-представництво президента України,

Рейтинг статьи / 0
3 5 9

Президент України разом з дружиною прибули з офіційним візитом до Латвії. Там Олена Зеленська зустрілася з представниками латвійських громадських організацій Pilseta calvekiem, Babyroom та Aperions, які опікуються захистом інтересів людей з особливими потребами.

Олена Зеленська в Латвії

Зустріч організувала перша леді Латвії Андра Левіта на особисте прохання пані Зеленської. Дружина президента України хотіла вивчити досвід латвійських громадських активістів у питанні безбар’єрності та забезпечення рівних можливостей для всіх членів суспільства.

Олена Зеленська

Перша леді України поділилася, що найближчим часом планує зробити Офіс президента справді безбар’єрним — зручним та безпечним для пересування людей з особливими потребами.

«Сподіваюся, цю ініціативу підтримають не тільки державні установи, а й бізнес-організації незалежно від їхнього розміру. Я розумію, що це лише маленький крок, але дуже хочу, щоб він привів до ментальних зрушень в українському суспільстві і до прагнення з боку громадян не просто виконувати вимоги законодавства щодо інклюзії, а насправді поліпшити якість життя людей з особливими потребами», — сказала вона.

Олена Зеленська в Латвії

Для важливої зустрічі Олена Зеленська обрала лавандовий костюм: жакет та спідницю українського бренду Six., в комплектах якого вона вже неодноразово з’являлася на публіці. Ніжний образ дружина президента доповнила взуттям в тон.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

«З тобою я зможу все на світі, бо моє щастя — це ти», — Володимир Зеленський зворушливо привітав дружину з днем народження