Ніколь Кідман — 57! Найгарніші образи акторки за всі часи

Королева елегантних виходів

Сьогодні, 20 червня, свій день народження відзначає одна з найвидатніших акторок сучасності Ніколь Кідман. Упродовж десятків років зірка радувала глядачів найрізноманітнішими ролями — від злодійки в дитячій фантастичній стрічці «Золотий компас» до витонченої Грейс Келлі в кінокартині «Принцеса Монако» та письменниці Вірджинії Вульф у «Годинах». Завдяки їм акторка неодноразово ставала лауреаткою престижних премій, як-от «Оскара», «Золотого глобуса» чи «Еммі». 

Окрім перевтілень Ніколь у фільмах, ми також обожнюємо спостерігати за її стилем у реальному житті. У 90-ті роки знаменитість була справжньою прихильницею класики, тому її нерідко можна було побачити у вільних маскулінних костюмах, силуетних строгих жакетах і мінімалістичних обтислих сукнях. Однак інколи Кідман обирала й більш розслаблені образи з джинсами, базовими сорочками чи сексуальним вбранням з декольте та вирізами. 

Зараз Ніколь Кідман продовжує експериментувати зі своїми образами, і ми щоразу з нетерпінням чекаємо її нових появ на червоних доріжках. Переважно зірка зупиняється на лаконічних образах без зайвих деталей, які акцентно підкреслюють її фігуру. До прикладу, для одного зі своїх останніх виходів на Met Gala 2024 акторка обрала кастомну пишну сукню Balenciaga, виготовлену в чорно-білих відтінках. Вона з точністю повторювала оригінальну модель, яку створив Крістобаль Баленсіага у 1951 році. 

Більше витончених образів Ніколь Кідман ми зібрали у добірці.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали