Наймодніша сумка на зиму 2023/24 від українського бренду: показує Гейлі Бібер

У вішліст

It-girl Гейлі Бібер, мабуть, одна з найпалкіших прихильниць українських модних брендів за океаном. Так, раніше модель з’являлася на публіці в скорті Forever Mini Mini Skort від українського бренду Cultnaked, який доповнила прозорим топом та шкіряною курткою, сукні-комбінації рожевого кольору Waterlily від Anna October в ансамблі із сумкою та взуттям Saint Laurent та декількома масивними прикрасами, а також в об’ємному пуховику Dunlope Jacket Black від Ienki Ienki. А один з останніх виходів зірки продемонстрував, що вона закохана не лише в одяг made in Ukraine, а й в аксесуари. Так, для зимового виходу в Аспені в компанії свого чоловіка Джастіна Бібера Гейлі обрала затишну сіру шубу, яку доповнила не менш затишною хутряною сумкою з нової капсульної колекції українського бренду KULAKOVSKY.

Об’ємна сумка-тоут з м’якої овчини має віскозну підкладку та невелику кишеньку всередині, де можна зручно помістити все необхідне. Виготовлена з перероблених відходів розкрою шкіри.

Бренд пропонує носити сумку зі своєю фірмовою дублянкою, але ультрам’який та затишний варіант Бібер нам подобається аж ніяк не менше. Вартість сумки як у Гейлі — 480 доларів.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали