Найкращі образи зірок на afterparty церемонії «Оскар»

Дженніфер Кулідж, Джіджі Гадід, Ненсі Пелосі та інші

Учора в Лос-Анджелесі відбулася головна подія у світі кіно — церемонія премії «Оскар», яка запам’яталася нам часом неочікуваними переможцями та яскравими образами зіркових гостей. Однак увагу варто звернути не лише на основну частину заходу, а й на Oscar’s Vanity Fair afterparty, куди прибули не лише кінодіячі, а й Том Форд, Донателла Версаче та навіть спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі.

Oscar’s Vanity Fair afterparty

Звісно, щоб сяяти на хіднику afterparty, зірки обрали стильні образи відповідно до останніх трендів. Кайя Гербер, Сара Полсон, Сімон Ешлі, Джудіт Лайт, Александра Даддаріо та багато інших зробили ставку на паєтки різних кольорів і форм. Спікерка Палати представників США обрала золоту сукню, оздоблену особливо актуальними зараз флористичними мотивами. Квіти з’являлися й на чоловічих костюмах, зокрема прикрашали штани Джо Джонаса та жакет Тома Форда.

Популярними також були прозорі та напівпрозорі сукні або окремі деталі на образах. Їх обрала Кара Делевінь для свого грандіозного повернення. Олівія Вайлд, своєю чергою, показала, як органічно виглядати в аутфіті з бра напоказ. Справді здивувати фанатів змогла Кендалл Дженнер: вона одягла сукню у стилі mermaidcore — естетиці русалок. Це один зі свіжих трендів 2023 року, яким досить часто нехтують.

Найбільш ефектні та стильні образи afterparty ми зібрали у цій добірці.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали