#ОМКФ2019

ИЗВЕСТНЫЕ БЛОГЕРЫ РАССКАЗЫВАЮТ, НА ЧТО ОНИ...

АГЕНТ 007: ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ЛИ ТЕМНОКОЖАЯ АКТРИСА...

КАК ПРОВЕСТИ ОТПУСК СО СВОИМ ПАРНЕМ И НЕ УБИТЬ...

РЕЖИССЕРСКИЙ ДЕБЮТ: БРУКЛИН БЕКХЭМ СНЯЛ СВОЙ...

На світанку: Катя Осадча у розкішній жовтій сукні милується Венецією

Телеведуча поділилась фото з чергової мандрівки

Рейтинг статьи / 0
4 5 4

Цього тижня українська телеведуча Катя Осадча залишила свого маленького сина Івана з татом Юрієм Горбуновим і відправилась у відрядження до Венеції. Фотографіями на фоні мальовничого міста зірка «Світського життя» поділилась у себе на сторінці і Instagram.

Катя Осадча у розкішній жовтій сукні милується Венецією

«Фото зроблені в невеличких перервах між зйомками)) Я люблю Венецію. Знаю, що тут завжди багато людей, всі кудись поспішають, важко знайти нетуристичний ресторан, адже туристичне все :) але якщо вийти з готелю о сьомій ранку, можна побачити Венецію справжню, з місцевими мешканцями, що вже п‘ють каву; ринками, що виставляють товар і ранковими тінями на будинках. Я хочу приїжджати сюди знову і знову. Венеціє, зачекай, не йди під воду, нам треба тебе встигнути показати своїм онукам!», – підписала фото ведуча.

Для репортажу з італійського міста стилісти підібрали Каті розкішну жовту сукню, яку доповнили виразними сережками та невеличкою сумочкою на тонкому ланцюжку.

Катя Осадча у розкішній жовтій сукні милується Венецією Катя Осадча у розкішній жовтій сукні милується Венецією Катя Осадча у розкішній жовтій сукні милується Венецією