Королева міні: 10 сміливих образів Твіґґі

Зухвалий стритстайл 60-х

«У 16 років я була худорлявою дівчинкою з віями. І тут раптом люди мені кажуть, що я прекрасна. Я подумала, що всі просто збожеволіли», — згадувала перша у світі супермодель, ікона моди 60-х англійка Леслі Хорнбрі, більше відома за псевдонімом Твіґґі, яка 19 вересня святкує 74-річчя.

Її beauty-образ — культова коротка стрижка піксі та яскраво підведені очі з густими віями — став культовим, а її впізнаваний стиль наслідували жінки з усього світу. Модельна кар`єра Твіґґі тривала лише чотири роки — з 1966-го до 1970-го, — проте навіть за такий невеликий термін дівчина стала однієї з головних персон, що асоціюються з модою XX століття.

У зухвалі 60-ті Твіґґі найчастіше можна було побачити у фотосесіях, на світських заходах чи просто на вулицях в сукнях, спідницях та шортах довжини міні. Завдяки тендітній фігурі супермоделі, короткі речі виглядали на ній водночас зухвало і невинно. В день народження Твіґґі, яка стала втіленням сміливої, революційної та звабливої моди 60-х, згадуємо її образи в міні та вчимося носити короткі речі як супермодель.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали