Головні складові стилю Памели Андерсон

Розглядаємо образ секс-символу 90-х

У лютому виходить міні-серіал «Пем і Томмі» з Лілі Джеймс та Себастіаном Стеном у головних ролях. Картина розповість про історію скандальних відносин секс-символу 90-х Памели Андерсон та барабанщика гурту Mötley Crüe Томмі Лі. Напередодні прем’єри ми вирішили згадати найяскравіші образи Андерсон, які просякнуті стилістикою 90-х і нульових.

Як можна здогадатися, глянувши на фото Памели, основою її стилю були сексуальність і відвертість — вузькі мінісукні, глибокі вирізи, латекс та босоніжки на високій платформі.

Кар’єра Андерсон розпочалася із Playboy. Памела виступила в ролі моделі та відразу ж привернула увагу чоловічої аудиторії. Її звабливий образ, золотисті кучері та бронзова засмага згодом захопили і творців серіалу «Рятувальники Малібу». Проєкт зробив із Памели зірку і досі асоціюється здебільшого з її іменем. Сцени Памели Андерсон у червоному купальнику змушували глядачів із відкритим ротом дивитися на екран. Після цього за актрисою остаточно закріпився статус головного секс-символу Голлівуду.

Її виходи привертали до себе всю увагу публіки на червоних доріжках, а кожна поява Памели Андерсон на вечірках робила фурор. Утім, приваблювала Памела аж ніяк не стильними образами. Свого часу Андерсон не вважали іконою стилю, скоріше, навпаки: вона постійно з’являлася в списках знаменитостей із найгіршим модним смаком.

На початку своєї кар’єри вона одягала здебільшого базові речі. На Памелі Андерсон часто можна було побачити джинсові шорти, чорні топи, білі футболки, шкіряні куртки та легкі сарафани. У період відносин Памели з рок-музикантом та любителем епатажу Томмі Лі її стиль став зухвалішим та сміливішим. У гардеробі зірки з’явилося більше напівпрозорих суконь, строкатих, сюрреалістичних принтів, шкіряних речей із вирізами, які не залишають місця уяві, корсетів та блискучих комплектів. Найвідоміші образи Памели Андерсон пропонуємо розглянути у нашій добірці.

 

Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали