Голлівудський шик: Меган Маркл у золотій сукні на церемонії вручення премії Woman of Vision

В компанії мами та чоловіка

У вівторок, 16 травня, у Нью-Йорку відбулась церемонія нагородження премією Ms. Foundation 2023 Women of Vision Awards. Однією з тріумфаторок вечора стала Меган Маркл, яка отримала нагороду за глобальну пропаганду розширення прав та можливостей жінок і дівчат. Відзнаку їй вручила її подруга і співзасновниця фонду Ms. Foundation Глорія Стайнем.

На заході герцогиня Сассекська з`явилася у компанії своєї мами Дорії та чоловіка, принца Гаррі. Для важливого вечора Меган обрала розкішний образ, що складався з золотої сукні без бретельок Johanna Ortiz, босоніжок на підборах Tom Ford, клатча Carolina Herrera і лаконічних прикрас.

Фонд є засновником американського феміністичного журналу Ms., який виходить в США з 1972 року. Його заснували феміністка та активістка Глорія Стайнем та активістка захисту дітей, феміністка Дороті Пітман Г’юз. У своїй промові Меган Маркл поділилася спогадами з дитинства — герцогиня розповіла, що її мама була підписана на журнал, тому у неї була можливість читати його з ранніх років. Це, за словами герцогині, зіграло важливу роль у формуванні її особистості.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали