MUST-VISIT: ПУТІВНИК НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНИМИ...

5 СПОСОБОВ НОСИТЬ БЕЛЫЕ ДЖИНСЫ В ЭТОМ СЕЗОНЕ...

СКАНДАЛЬНА КУРТКА МЕЛАНІЇ ТРАМП ТА ІНШІ МОДНІ...

5 ФІЛЬМІВ, ФІНАЛ ЯКИХ ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ ПЕРЕДБАЧИТИ...

ЯК НАСПРАВДІ ВАРТО СВЯТКУВАТИ 8 БЕРЕЗНЯ:...

Чому королева Єлизавета завжди носить капелюшки на публіці

Культовий образ

Фото: gettyimeges,

Рейтинг статьи / 0
4 5 5

Королева Єлизавета перебуває на британському престолі вже 68 років. За цей час у неї сформувався офіційний гардероб, який Її Величність не змінює. Важко уявити королеву без її яскравого костюму, пальта, сумки на лікті, фірмових чорних черевиків, а головне — елегантного капелюшка. І саме цей аксесуар має для неї велике значення.

Варто зауважити, що над образами Її Величності працює команда стилістів: дизайнер Стюарт Парвін й особиста кравчиня Анджела Келлі. Британський історик Роберт Лейсі у своїй книзі «HRH: So Many Thoughts on Royal Style» розкриває чимало королівських секретів, а зокрема цінність капелюшка для Єлизавети ІІ:

«Чимало сучасних жінок носять капелюшки як частину своєї робочої уніформи. Винятком є військовослужбовці, для яких це обов’язок. Капелюшок для королеви — саме такий аксесуар. Це нагадування про те, що вона пов’язана контрактом із війською службою».

Своєю чергою, письменниця Елізабет Голмс, вивчаючи гардероб королеви, описала, як жінки використовують свій одяг та інші предмети гардеробу на офіційних прийомах:

«Більша частина їхньої роботи пов’язана із зустрічами з публікою. Вони віддані короні, і кожен вихід — це певний набір очікувань. Люди хочуть, щоб монархи були незвичайними і гідними своїх королівських титулів, але заразом залишалися скромними і відповідальними, ставилися з повагою до грошей тих, хто платить податки».

Тобто Елізабет вважає, що королева носить екстравагантні капелюшки, щоб люди звертали на неї увагу. Її Величність прагне бути найяскравішою на будь-яких заходах:

«Королева усвідомлює, що вона повинна завжди залишатися у центрі уваги, навіть коли довкола велика кількість людей. Саме тому зазвичай вона обирає такі яскраві кольори, їх легко помітити».

У 2018 році модистка королеви Рейчел Тревор Морган розповіла одному з австралійських видань про те, як створюються капелюшки для Її Величності:

«Коли я займалася дизайном капелюшків для королеви, то постійно контактувала із її кравчинею. Я розглядала тканини і думала, як вона буде їх носити, а потім проектувала вигляд капелюшка в голові. Не думаю, що існую якісь правила для королівських осіб, які носять головні убори».

Текст: Дарья Андрийчук

Must-visit: путівник найбільш незвичайними готелями Австрії

Почему срочно госпитализировали принца Филиппа

Кохання у повітрі: 10 найзворушливіших фото королівської родини

Пирог из слоеного теста с сосисками: пошаговый рецепт

9 правил как вывести лишнюю воду из организма и избавиться от отеков

Как сделать волосы густыми: отвечает эксперт