ЛУЧШЕЕ МЕСТО ДЛЯ ЗИМНЕГО ОТДЫХА

10 ЛУЧШИХ ФИЛЬМОВ ДЭВИДА ЛИНЧА

РУКА В РУЦІ: ДЖЕННІФЕР АНІСТОН І БРЕД ПІТТ...

«РЕШЕНИЕ, КОТОРОЕ Я ПРИНЯЛ ДЛЯ МОЕЙ ЖЕНЫ И СЕБЯ...

МАСТЕР ПРОВОКАЦИИ: КАРА ДЕЛЕВИНЬ В МУЖСКОМ...

Битва образів: Олена Зеленська вперше зустрілася з Меланією Трамп

На полях Генасамблеї ООН

Фото: twitter.com/zelenskyyua

Рейтинг статьи / 0
4 5 35

Нині президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою перебувають у США. Там глава держави напередодні виступив на загальних дебатах 45-ї сесії Генасамблеї ООН. Крім того, він провів переговори з президентами Румунії, Єгипту, прем’єром Норвегії та представниками єврейських організацій. Однак однією з найочікуваніших для преси стала його зустріч з американським колегою. Відповідною світлиною, на якій Дональд та Меланія Трампи стоять поруч з Володимиром та Оленою Зеленськими, український президент поділився в своєму Twitter.

«Учора поспілкувалися з Дональдом та Меланією Трамп на офіційному прийомі від президента США та першої леді. Сьогодні продовжимо у робочому режимі», — написав Зеленський.

Зеленські і Трампи

Для такої події Меланія обрала чорний комбінезон без рукавів і з брюками-палаццо від Ralph Lauren. Натомість Олена надала перевагу більш класичному варіанту: стриманій синій сукні довжини максі від українського бренду ArtemKlimchuk. Вбрання обидві перші леді доповнили взуттям в тон. Волосся пані Зеленська зібрала в низький пучок, тоді як дружина американського президента зробила укладку з прикореневим об’ємом. А чий образ вам більше до вподоби?

Лучшее место для зимнего отдыха

«Не поважаю я порад, як через пекло проповзти до раю», — Святослав Вакарчук жорстко відповів на новорічне привітання Володимира Зеленського

Стало відомо, де проводить новорічну відпустку Володимир Зеленський