ЩО ГОВОРИТЬ ПРО ВАШ СТИЛЬ КОЛІР ВОЛОССЯ?

МОДНАЯ БИТВА: ТИНА КАРОЛЬ ПРОТИВ РОУЗИ...

СКРЫТЫЙ СМЫСЛ: ПОЧЕМУ КЕЙТ МИДДЛТОН НАДЕЛА...

СТАЛО ИЗВЕСТНО, КТО ЗАМЕНИТ ХЕЛЕНУ БОНЭМ КАРТЕР...

КАК СДЕЛАТЬ ВОЛОСЫ БОЛЕЕ ГУСТЫМИ: 4 ПРОВЕРЕННЫХ...

Битва образів: Олена Зеленська вперше зустрілася з Меланією Трамп

На полях Генасамблеї ООН

Фото: twitter.com/zelenskyyua

Рейтинг статьи / 0
4 5 35

Нині президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою перебувають у США. Там глава держави напередодні виступив на загальних дебатах 45-ї сесії Генасамблеї ООН. Крім того, він провів переговори з президентами Румунії, Єгипту, прем’єром Норвегії та представниками єврейських організацій. Однак однією з найочікуваніших для преси стала його зустріч з американським колегою. Відповідною світлиною, на якій Дональд та Меланія Трампи стоять поруч з Володимиром та Оленою Зеленськими, український президент поділився в своєму Twitter.

«Учора поспілкувалися з Дональдом та Меланією Трамп на офіційному прийомі від президента США та першої леді. Сьогодні продовжимо у робочому режимі», — написав Зеленський.

Зеленські і Трампи

Для такої події Меланія обрала чорний комбінезон без рукавів і з брюками-палаццо від Ralph Lauren. Натомість Олена надала перевагу більш класичному варіанту: стриманій синій сукні довжини максі від українського бренду ArtemKlimchuk. Вбрання обидві перші леді доповнили взуттям в тон. Волосся пані Зеленська зібрала в низький пучок, тоді як дружина американського президента зробила укладку з прикореневим об’ємом. А чий образ вам більше до вподоби?

«Перша леді»: турецька газета Hurriyet переплутала Олену Зеленську з Вірою Брежнєвою

Олену Зеленську госпіталізували через коронавірус

Олена Зеленська в сукні українського мас-маркет бренду за 1400 гривень

Все лучшее — детям: как оформить недвижимость на имя ребенка

«Ми хочемо привернути увагу молоді та навчити її технікам, які через малий попит на ринку поступово зникають», — кажуть дизайнери Gunia project 

Модная битва: Тина Кароль против Роузи Хантингтон-Уайтли