8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

5 ФІЛЬМІВ ПРО ДИВОВИЖНИХ ЖІНОК

ВСЕ ЦВЕТА РАДУГИ: 7 ЦВЕТНЫХ ПИДЖАКОВ, КОТОРЫЕ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

7 найрозкішніших прикрас королівської родини

Від королеви Єлизавети ІІ до Меган Маркл

Для королівської родини прикраси — не лише аксесуар, а й реліквія, яка часто має політичний підтекст. Ми вирішили розповісти більше про найдорожчі та найрозкішніші прикраси членів британської королівської родини.

Корона королеви Єлизавети ІІ

Звісно, у Її Величності не одна корона, але є улюблена. Саме у ній вона найчастіше з’являється на публіці. Це «Корона дівчат Великобританії і Північної Ірландії». Єлизавета ІІ отримала її у подарунок на весілля від бабусі Марії. А вона, своєю чергою, отримала її на честь такої ж особливої події ще у 1893 році. До речі, саме у цій короні королева зображена на державник печатках і валюті.

Корона принцеси Діани

Ця корона із діамантами і перлинами має назву Cambridge Lover`s Knot. У 1913 році зробити реконструкцію корони, яка належала принцесі Августі, попросила ювелірний бренд Garrard королева Марія Текська. Згодом корону отримала в подарунок її онука королева Єлизавета ІІ. Її Величність подарувала корону принцесі Діані, коли вона виходила заміж за принца Чарльза. Щоправда, після розлучення із принцом Леді Ді довелося повернути корону у державну скарбницю. Сьогодні для особливих подій її інколи одягає герцогиня Кейт Міддлтон.

Кольє герцогині Камілли

Це улюблена прикраса герцогині Конуольської, яке вона отримала у подарунок від свого чоловіка, принца Чарльза. Камілла полюбляє подібні чокери, а у цьому, з безліччю перлин і розкішним топазом, вона з’явилася й на весіллі принца Гаррі та Меган Маркл.

Корона Кейт Міддлтон

Для своєї весільної церемонії герцогиня Кембриджська обрала корону Cartier із більше, ніж тисячею діамантів. Колись її подарував своїй дружині Єлизаветі король Георг VI. Опісля її отримала в подарунок на день народження донька Єлизавета ІІ. І ось із нагоди весілля Її Величність передала корону Кейт Міддлтон.

Корона Меган Маркл

Корона була створена домом Garrard і належала королеві Марії. Прикрасу створили у 1925 році. Спершу у центрі корони був сапфір, але згодом його замінили на діамант. Любила носити цю прикрасу і сестра королеви Єлизавети, принцеса Маргарет.

Обручка Кейт Міддлтон

Спершу легендарна обручка належала принцесі Діані. Її у подарунок на заручини вона отримала від принца Чарльза. Це ще одна прикраса, яку створив легендарний ювелірний дім Garrard. Тепер обручку не знімає герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон. Її вона отримала у подарунок від чоловіка принца Вільяма, коли він робив їй пропозицію руки і серця.

Обручка Меган Маркл

Особливою є й обручка Меган Маркл. Її створила ювелірна компанія Cleave & Company. В основі прикраси — камінь із Ботсвани, де принц Гаррі і Меган Маркл відпочивали разом. Він оточений двома діамантами, взятих із брошки принцеси Діани.

Текст: Дарья Андрийчук

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

Почему срочно госпитализировали принца Филиппа

Первый выход вновь беременной Меган Маркл

10 найкрасивіших афроамериканок у світі

Все цвета радуги: 7 цветных пиджаков, которые понадобятся вам этой весной

Счастливая Кэти Холмс на свидании в Нью-Йорке