РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

АНЯ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ НА СЪЕМКАХ НОВОЙ РЕКЛАМНОЙ...

ГОТОВИМСЯ К ЛЕТУ: ПРОСТЫЕ ПРИВЫЧКИ ДЛЯ СТРОЙНОЙ...

ЯКИЙ ВИГЛЯД ЗАРАЗ МАЮТЬ КУЛЬТОВІ КІНОПАРИ...

5 королівських тіар та їхні дивовижні історії

Справжні скарби

Британська корона володіє великою кількістю тіар, кожна із яких має особливу історію. Ми готові розповісти 5 найцікавіших. Читайте далі.

Діадема Георга ІV

Корону створила компанія Rundell & Bridge ще у 1820 році на замовлення Георга ІV з нагоди його коронації. Прикраса виготовлена із золота, срібла, 1333 діамантів і 169 перлин. До того ж діадему прикрашають зображення квітів — троянди, чортополоха і трилистника — символів Англії, Шотландії й Ірландії. Саме цю прикрасу королева Єлизавета ІІ обрала для власної коронації у 1953 році. Вона також одягає її для щорічних церемоній відкриття парламенту.

Кембриджська тіара (або «Вузлики кохання»)

Тіару створили майстри Garrard & Co у 1914 році на замовлення королеви Марії. Її Величність хотіла відтворити точну копію прикраси своєї бабусі, принцеси Августи Гессен-Кассельської. Тіара складається із 19 перлин, закріплених на шипах, вкритих діамантами. Після смерті Марії корона стала власністю Єлизавети ІІ. Потім Її Величність подарувала прикрасу принцесі Діані на весілля. Коли леді Ді загинула, прикраса стала власністю корони. Нині її інколи носить герцогиня Кейт Міддлтон.

Діамантова тіара Halo від Cartier 

Тіара була створена ювелірним Домом Cartier у 1936 році. Прикраса налічує 888 діамантів. Приводом для створення тіари стало весілля Єлизавети Боуз-Лайон та майбутнього короля Георга VI. Згодом королева подарувала прикрасу Єлизаветі ІІ на честь її 18-річчя. Інколи тіару носила сестра Її Величності Маргарет, а також Кейт Міддлтон, яка обрала її для власного весілля.

Діамантова тіара-бандо королеви Марії

Ця прикраса належала королеві Марії, бабусі Єлизавети ІІ. Тіара була створена у 1932 році. Вона виконана із платини і має 11 секцій, всипаних діамантами. У центрі — брошка 1893 року. Її у подарунок від графства Лінкольн на честь весілля із королем Георгом V отримала королева Марія. У 1953 році Марія подарувала прикрасу онуці Єлизаветі ІІ. Її на своє весілля одягнула герцогиня Меган Маркл.

Тіара Гревілл Емеральд

Прикрасу творив Дім Boucheron у 1919 році спеціально для світської левиці Маргарет Гревілл. Після її смерті у 1942 році за заповітом тіара стала власністю королеви. Річ у тому, що Маргарет дружила з Марією Текською, дружиною короля Георга V, бабусею Єлизавети ІІ. Таким чином, прикраса залишається власністю Її Величності й сьогодні. На весілля її нещодавно одягнула принцеса Євгенія Йоркська.

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Идеальный монохром: элегантный выход королевы Летиции в Мадриде

Жизнь в розовом цвете: как знаменитости носят самый модный цвет весны 2021

«‎Жесткая конкуренция формирует тебя как личность», – стилист Ана Тесс о работе в модной индустрии

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году