15 найстильніших образів червоної доріжки BAFTA 2024

Захопливі виходи зірок на церемонії

Що не тиждень, то нова церемонія вручення престижних нагород! Хоч розпочали ми лютий із музичної премії «Ґреммі», сьогодні наша увага знову звертається до кіноіндустрії. З Лос-Анджелеса плавно переносимося до Великої Британії, де пройшла церемонія BAFTA 2024.

Як завжди, окрім самого вручення, спостерігаємо за ефектними образами зірок, які відвідали захід. Чимало з них зробили вибір на користь трендових кольорів 2024 року. Дуа Ліпа зупинилася на яскравій червоній сукні, немовби у грецької богині, від Valentino, тоді ж як Кейт Бланшетт вподобала темніший вишневий відтінок, обравши вбрання Louis Vuitton і доповнивши його масивним довгим намистом. Емма Стоун натомість одягнулася в цьогорічному кольорі Pantone — персиковому. Зірка постала в максісукні з текстурним верхом і рукавом буф також від Louis Vuitton. Інші ж знаменитості не зраджували чорну класику. Наші погляди прикували Кері Малліган у Dior, Марго Роббі в Armani Privé, Лілі Коллінз у Tamara Ralph, Наомі Кемпбел у Chanel і Флоренс П`ю в Harris Reed.

Серед чоловічих виходів ми теж відзначили безліч вишуканих образів. Так, Раян Ґослінґ обрав total white лук від Gucci, а зірка «Оппенгеймера» Кілліан Мерфі вдягнув чорне вбрання, що складалося з сорочки й брюк, доповнених поясом і довгим блейзером.

Ми зібрали найстильніші образи з червоної доріжки цьогорічної церемонії вручення нагород BAFTA.

Марго Роббі в Armani Privé

Кері Малліган у Dior

Дуа Ліпа у Valentino

Емма Стоун у Louis Vuitton

Лілі Коллінз у Tamara Ralph

Кейт Бланшетт у Louis Vuitton

Розамунд Пайк у Dior

Наомі Кемпбел у Chanel

 Тейлор Рассел у Loewe

Флоренс П`ю в Harris Reed

Фібі Дайневор у Louis Vuitton

Емілі Блант в Elie Saab

Раян Ґослінґ у Gucci

Кілліан Мерфі

Бредлі Купер у Louis Vuitton


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали