Які спідниці носять героїні streetstyle наприкінці весни

Тренди, які варто спробувати

Попри те, що джинси це завжди зручно та практично, у 2023 році на піку популярності опинилися спідниці. З перших днів весни вони заполонили колекції брендів і гардероби модниць, тож за підсумками березня й квітня маємо беззаперечний факт: цього сезону саме спідниці піднесуть ваш стиль на новий рівень.

На модному п’єдесталі, звісно, перебуває довжина максі. Прийшовши на противагу моделям ультраміні ще у 2022 році, вона дісталася етапу, коли річ стає мастхевом сезону. Якщо ви все ж переймаєтеся, що довга спідниця не підійде для кінця весни, радимо звернути увагу на варіанти з прозорої тканини, мережива, льону, шовку, атласу чи інших невагомих матеріалів. З попереднім пунктом у переліку трендів пов’язана хибна думка, що міні «здає свої позиції» та на деякий час відходить у забуття. Це зовсім не так! На подіумах з’являлися навіть ультракороткі вироби. Загалом довжина міні представлена у численних варіаціях: денім, низька посадка, карго тощо.

Серед яскравих трендів сезону також balloon skirt, сети зі спідницями, асиметричні моделі, вироби, натхнені уніформою, з розрізами, в естетиці balletcore та mermaidcore і багато інших спідниць.

Сподіваємося, що травень радуватиме нас теплими днями та сонячною погодою значно частіше, ніж холодний березень і дощовий квітень. І з цією надією пропонуємо вам зазирнути у гардероби зірок streetstyle та розглянути, які спідниці вони носять наприкінці весни.


Реклама

Популярні матеріали

8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Читайте також
Популярні матеріали