Які пальта завжди виглядають дорого

Вічна класика, яка не втратить своєї актуальності ніколи

Трендові бомбери та пуховики з`являються і зникають, тренчі «обростають» клітинками, вирізами та контрастними рукавами, штучне хутро з часом линяє, а ось якісне класичне пальто — це назавжди. Практичне, позачасове й доречне у будь-якій ситуації, воно точно стане вдалою інвестицією в гардероб і ніколи не втратить своєї актуальності.

Мінімалістичні однотонні пальта прямого вільного крою, від яких у захваті модні інфлюенсери, можна було побачити в нових осінньо-зимових колекціях Max Mara, Stella Mccartney, Victoria Beckham, Givenchy, Lanvin, Bottega Veneta, Khaite й не тільки. Більшість з дизайнерів підтримали головний тренд осені й показали на подіумах чорне пальто довжини максі або, як його скорочено називають закордонні інфлюенсери, LBC (long black coat), — воно однаково добре поєднується як з повсякденними джинсами, так і з елегантними сукнями та ідеально вписується в модну концепцію «тиха розкіш».

Водночас багато брендів також підтримали й інші позачасові кольори: відтінок camel, глибокий сірий колір, білосніжний і не тільки. В чому дизайнери були абсолютно солідарними, то це у виборі крою — пальта прямого  вільного крою, які виглядають лаконічно й водночас «дорого», у новому сезоні та у глобальній перспективі впевнено перемагають фантазійні моделі, що швидко втрачають свою актуальність. Розробляючи пальто на осінь-зиму 2023-го, дизайнери також одноголосно уникали зайвих деталей, які можуть перевантажити образ. Найбільш трендова довжина пальт на осінь — максі, як у Жизель Бюндхен на новій обкладинці Elle France, проте не менш вдалим вибором на довгі роки вперед стануть пальта міді.

Трендові пальта в стилі «тиха розкіш», які завжди виглядають дорого, — у нашій добірці образів з осінньо-зимових показів провідних модних брендів.

 • Givenchy
  Givenchy
 • Khaite
  Khaite
 • Lanvin
  Lanvin
 • Tove
  Tove
 • Bottega Veneta
  Bottega Veneta
 • Balenciaga
  Balenciaga
 • Max Mara
  Max Mara
 • Dolce & Gabbana
  Dolce & Gabbana
 • Victoria Beckham
  Victoria Beckham


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали