Як стилізувати класичну піжаму на щодень

Прості способи різноманітнити повсякденний гардероб без зайвих витрат 

Які б правила щосезону не диктувала нам мода, незмінною лишається істина: правила створені для того, аби їх порушувати. Персональний стиль є безкрайнім полем для екпериментів, особливо у часи, коли наш базовий набір речей є тимчасовим або зводиться до мінінмуму. Тут, власне, і виникає необхідність екперементувати і вигадувати неочевидні поєднання. 

Блакитна смугаста піжама із шортами або зі штанами асоціюється виключно із домашнім гардеробом, та її можна з легкістю додавати до повсякденних образів. Для тих, у кого сьогодні є змога і натхнення екперементувати, ми зібрали декілька способів стилізувати класичну піжаму на щодень.

Піжамні брюки із повсякденним верхом

@louloudesaison

Розпочати можна із простих поєднань. Для початку вдягаємо піжамні брюки зі звичайною білою футболкою або легким светром нейтрального кольору. Далі спробуємо скланіші комбінації із жакетом або тренчем. Взуття має бути комфортним – лаконічні кеди, лофери або кросівки підійдуть ідеально. 

Піжамна сорочка із брюками 

@xeniaadonts

Об`ємна піжамна сорочка як самостійний елемент гардеробу легко комбінується із масою речей. Широкі класичні брюки і топ – варіант розслабленнного образу, який буде доречним як в місті, так і на узбережжі. Для міста обираємо закрите взуття як от лофери або кросівки, а вбрання для відпустки підкреслюємо сандалями на пласкій підошві. 

Піжама у поєднанні із денімом

@greceghanem

Піжамна сорочка із джинсами – досить вдале поєднання. Задля довершення образу сорочку зав`язуємо на талії або ж додаємо топ і носимо у розстебнутому вигляді. Із взуття підійдуть як звичайні білі кеди, так і туфлі або босоніжки на пдборах. Більш хитромудрий варіант – вдягти джинси поверх піжамних шортів таким чином, аби верхня їх частина залишалася напоказ. Такий образ точно не залишиться непоміченим. 

Піжамна сорочка із шортами

@leiasfez

Піжамна сорочка у комбінації із короткими шортами – актуальний та зручний образ на літо. Шорти можуть бути як із деніму, так і звичайні бавовняні короткі шорти нейтрального кольору або ж велосипедки. Якщо ж довжина сорочки дозволяє – вдягаємо її самостійно у якості сукні.  Доповнюємо образ масивними кросівками, кепкою і окуярами.  

Піжама у ролі костюму 

 

@_jeanettemadsen_

Класична піжама із якісного щільного матеріалу не обмежується лише категорією домашньої уніформи. Такий костюм є універсальним для суботніх прогулянок містом, у подорожах та у відпустці. Доповнюємо образ зручною сумкою із взуттям на пласкій підошві. 


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали