Як стилізувати костюмні жилети цього літа

Поєднання на будь-який смак

Брючний костюм — це той предмет гардероба, який залишатиметься актуальним і трендовим у будь-яку пору. Однак цього сезону модниці вподобали дещо інший варіант його носіння. Зокрема, вони виділили костюмні жилети й стали стилізувати їх окремо від комплекту з різними елементами одягу. Так, перед нами з’явилася ціла низка нових комбінацій речі, що знайдеться в шафі практично кожного. 

@valerie.kei

Тенденція на носіння костюмних жилетів як повноцінних деталей образу з’явилася ще раніше. У літніх сезонах минулих років їх вподобали Кендалл Дженнер, Джіджі Хадід та інші голлівудські зірки. Вони здебільшого поєднували жилети з брюками темніших відтінків або ж із джинсами. Тепер же модниці відійшли від стандартних стилізацій і показали, як додати жилет до будь-якого низу. 

Якщо цього літа ви не оминули тренд на капрі й усе ж додали їх до свого гардероба, то сміливо можете поєднувати цей елемент з жилетами, тим самим створюючи комбінації в естетиці нульових. З взуття оберіть сабо чи босоніжки на підборах, доповніть усе улюбленою сумкою, окулярами та прикрасами — і ваш ідеальний літній образ готовий.

Окрім цього, інфлюенсерки охоче стилізували жилети з довгими спідницями — об’ємними або ж навпаки обтислими. На низ взували шльопанці чи в’єтнамки, а зверху, якщо прохолодно, вдягали жакет контрастного відтінку. Також серед фаворитів модниць з’явилася формула «жакет + легкі літні штани», яка підійде для спекотних днів.

Більше цікавих образів ми, як завжди, зібрали для вас у добірці.

@orlaithmelia_

@veneti.a

@leoniehanne

@anoukyve

@valerie.kei

@orlaithmelia_

@elisalevallois

@ooliviamiller


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали