Як носити штани палаццо у 2024-му

Тренд нового року

Ми вже неодноразово переконувалися в циклічності моди, і у нових колекціях світових брендів 2024 року бачили чимало трендів, які повернулися до нас із минулих десятиліть. Одним із них стала тенденція на носіння штанів палаццо, які були особливо модними у 90-х. У новому сезоні ми обиратимемо чимало різних моделей цих штанів: від джинсів, які можна стилізувати в повсякденних образах, до класичних брюк, які ідеально підійдуть для офісних буднів. 

Штани палаццо є доволі універсальним предметом гардероба, який можна поєднати з багатьма речами. Їх ми комбінуватимемо з об’ємними піджаками й топами, як показали Victoria Beckham, Chloé та Issey Miyake. До формули елегантних луків з варіантами палаццо також можемо додати блузи, жилети або оверсайз-сорочки, підперезані ременем. Шкіряні брюки поєднуватимемо з денімом, або навпаки — джинсові моделі зі шкіряними куртками чи жакетами. За цікавими стилізаціями в цьому випадку звертаємося до Rotate та Stella McCartney. Окрім цього, звертаємо особливу увагу на монохромні аутфіти: total black, як показали Stein чи Schiaparelli, білі, як у Dior, коричневі, як у Hermès, або ж оранжеві, що ми їх побачили на показі в Saint Laurent. Не забуваємо в таких образах і про аксесуари: довгі рукавички, шкіряні ремені чи пояси з тканини. 

Ми зібрали основні стилізації штанів палаццо, які показали фешн-бренди у весняних та в осінніх лінійках 2024 року. Обирайте ті варіанти, які подобаються найбільше, та створюйте яскраві луки з цим елементом гардероба. 

Christian Dior S24

Saint Laurent S24

Schiaparelli S24

Dries Van Noten S24

Issey Miyake S24

Chloé S24

Schiaparelli S24

Hermès S24

Stella McCartney S24

Rotate F24

Rotate F24

Gestuz F24

Stein F24

Chanel S24


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали