Як носити головний колір 2024 року за версією Pantone

Натхнення з подіуму

На початку грудня Інститут кольору Pantone традиційно назвав головний колір 2024 року — ним став персиковий відтінок 13-1023 Peach Fuzz.

«Витончено чуттєвий, Pantone 13-1023 Peach Fuzz — це сердечний персиковий відтінок, що дарує відчуття ніжності та несе в собі послання турботи, спільності та співпраці. Персиковий відтінок — це подарунок для органів чуття, що створює симбіоз між нашими смаковими, зоровими, дотиковими та нюховими відчуттями», — описують колір на сторінці Pantone в Instagram.

У новому році спокійний, ніжний колір знайде своє відображення як в інтер’єрі, так і в модних трендах, що вже можна було побачити в нових колекціях провідних fashion-брендів. Так, Victoria Beckham і Balmain показали повітряні сукні в головному кольорі року, а Patou довів, що романтичний персиковий відтінок пасуватиме не лише спідницям та сукням, а й костюмам. На відміну від більш яскравих кольорів пастельний персиковий відтінок буде однаково гармонійний як у total-look, так і у вигляді свіжих кольорових акцентів у образі.

Victoria Beckham

Patou

Alaïa

Balmain

Prabal Gurung

Victoria Beckham

Carven

Givenchy

Roksanda


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали