Як носити бомбер цієї весни: 5 стильних способів

Показують зірки streetstyle

Ні для кого не секрет: мода непередбачувана та циклічна. Буквально за тиждень одна річ може захопити подіуми, streetstyle і соціальні мережі й лишитися у переліку трендів на роки, а може за такий самий короткий період назавжди зникнути з модних радарів. Саме така доля спіткала бомбери — коли ми були впевнені, що вони назавжди відійшли на задній план, вони зробили гучний comeback. 

Тепер у тренді бомбери у всіх їхніх проявах: шкіряні, стьобані, вовняні, денімові та в усіх можливих кольорах. Їх обожнюють фешіоніста, адже вони поєднують стиль і комфорт, а також мають дуже різні варіанти стилізації. Сьогодні пропонуємо вам розглянути 5 стильних способів носити бомбер цієї весни. 

Мінімалізм 

Бомбер

«Спокійний, але сильний» — так звучить гасло мінімалізму, стилю, який припав до душі багатьом fashion-інфлюенсеркам з усього світу. Ідеальний мінімалістичний гардероб складається з бази, зокрема в ньому можуть бути білі сорочки, класичне пальто, джинси тощо. Однак хто сказав, що трендовим речам у ньому не місце? Мінімалістичний образ може складатися й з актуальних шкіряних штанів і бомбера. 

Casual-образ 

Бомбер

Звичне всім прочитання бомбера — стиль casual: розслаблений повсякденний образ. Тож він чудово працюватиме з джинсами на низькій посадці, топом і кросівками. 

Гра контрастів 

Бомбер

Поєднувати бомбер можна не лише з casual-речами, а й з більш ніжними та жіночними елементами: спідницями, сукнями або блузами. До того ж поєднання різних стилів в образі робить його цікавішим і завершеним. 

«Недбалий» образ 

Бомбер

Часом усім нам хочеться виглядати так, ніби ми зовсім не старалися, проте ефекту «недбалого» образу досягти не так просто, як хотілося б. Його складовою може стати, зокрема, й бомбер. 

Баланс сексуальності 

Бомбер

Бомбер можна поєднувати не лише з жіночними та ніжними речами, а й з більш сексуальними — наприклад, з елементами з вирізами, мініспідницями або взуттям на підборах. Таким чином можна знизити «градус сексуальності» та зробити образ більш збалансованим.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали