Усього одна сумка, яка потрібна вам навесні 2023 року

Мікс стилю та зручності

Сумок забагато не буває — ми впевнені, що ви вже давно вивчили цю істину та маєте стильні сумки на всі випадки життя. Однак, якщо б ми мали порадити вам лише одну сумку на весну 2023-го, це точно була б зручна та стильна сумка крос-боді.

Ця модель підкорила серця зірок street style, і на це є декілька причин. По-перше, це зручно — сумка через плече звільняє ваші руки, щоб ви почувалися максимально комфортно під час довгих весняних прогулянок, у подорожах і в будь-якій іншій ситуації. По-друге, це стильно — ви можете експериментувати з розмірами, кольорами, формами та фактурами крос-боді, підбираючи їх під різні образи. По-третє, це трендово, адже саме ця модель втілює у собі головну тенденцію сезону — поєднання стилю, зручності та функціональності.

Стильний прийом, який також буде актуальним цієї весни, — поєднати в образі дві крос-боді різних розмірів: невеличку сумку через плече та більшу сумку, яку ви нестимете в руці. Головне правило, якого потрібно дотримуватися, повторюючи цей тренд, — не боятися грати на контрастах та експериментувати з кольорами, фактурами і розмірами сумок, щоб образ вийшов по-справжньому цікавим.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали