Вершково-жовтий — головний колір нашого літа

Як стилізувати трендовий відтінок цього сезону

Ми продовжуємо говорити про наймодніші кольори, які опанували весняно-літнім сезоном. Поруч із небесно-блакитним, який нам так полюбився завдяки своїй універсальності в поєднаннях, крокує ще один пастельний відтінок — вершково-жовтий. І варто сказати, захоплюються ним не менше, ніж мегатрендовим яскраво-червоним. Ніжний тон, що так нагадує розтоплене масло, немовби несе в собі атмосферу літа та щасливих теплих днів, тож він стане незамінним у гардеробі на цю пору. Сьогодні розбираємо, які речі у вершково-жовтому кольорі підібрати та як їх вдало поєднувати з іншими. 

На подіумах дизайнери зібрали всі можливі варіанти речей у цьому кольорі. Зокрема, Phillip Lim запропонував строгий костюм-трійку, що складався з короткого топу на ґудзиках, жилетки й вільних брюк палаццо. Jacquemus також зосередився на класичних комплектах, однак вже з силуетним вкороченим жакетом із заокругленими плечима та спідницею до коліна прямого крою. 

Phillip Lim

Jacquemus

Вершково-жовтий ми побачили й серед верхнього одягу. Так, Rotate продемонстрував бомбер із лелітками, що переливалися на світлі, а Givenchy натомість додав до колекції легке пальто довжини міді. Якщо розглядати сукні такого відтінку, то тут свої інтерпретації презентували Bally, Proenza Schouler та Bottega Veneta.

Тепер перейдемо до найцікавішого: з якими кольорами поєднувати вершково-жовтий. Цей відтінок, як і небесно-блакитний, є доволі універсальним, тож сміливо комбінуємо його як з базовими, так і більш контрастними або іншими пастельними тонами. Наприклад, звертаємо увагу на формули «жовтий + темно-коричневий», «жовтий + сірий», «жовтий + чорний» і «жовтий + бордовий». Також цей колір можна додати й до згаданого блакитного: так, вони створюватимуть вже дороге й тепле серцю поєднання.

N°21

Bottega Veneta

Proenza Schouler

Sandy Liang

Fendi

Bally

Jil Sander

Giada

Givenchy

Rokh

Loewe

Loewe

Rotate


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали