Трендовий fashion-прийом, від якого у захваті найстильніші дівчата Копенгагена

Все необхідне, аби його повторити, вже є у вашому гардеробі

Немає нічого революційного у звичайних білих шкарпетках. Ви точно вже маєте десятки таких у своїй шафі. І все ж, на думку кожної it-girl, білі шкарпетки стали одним з головних модних мастхевів і, у поєднанні з лоферами, наймоднішим дуетом осені. Якщо ви шукаєте винуватця відродження цього тренду, образ Белли Гадід може стати відправною точкою. Супермодель була помічена в цьому класичному поєднанні ще в червні — тоді вона одягла спортивний джемпер на блискавці та шкіряні туфлі на пласкій підошві в парі з білими шкарпетками. Її образ був даниною поваги культовим боббі-соксерам 1950-х років, які популяризували цей стиль.

Гарячий тренд випробувала і Гейлі Бібер — її модний ансамбль складався з пальта оверсайз, мікроспідниці, чорних лоферів і білих шкарпеток. Інші знаменитості та моделі, такі як Джіджі Гадід, Зої Кравіц та Емілі Ратаковскі, також слідують цьому тренду.

Стильне поєднання стало одним із найпомітніших мікротрендів і на Тижні моди в Копенгагені — найстильніші місцеві зірки стритстайлу продемонстрували безліч прикладів того, як носити лофери зі шкарпетками, щоб виглядати стильно.

Більше образів від фешіоніста з вулиць Копенгагена — у нашій фотодобірці.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали