5 трендових осінніх принтів, які завжди виглядають «дорого»

Розумна інвестиція в гардероб

Мода — це справжнє мистецтво, і одним із найцікавіших його аспектів є світ принтів, що постійно змінюється. Деякі з візерунків приходять і йдуть, а деякі залишаються з нами з сезону в сезон, поєднуючи у собі актуальність та водночас позачасовість. У нашому сьогоднішньому матеріалі розповідаємо про трендові принти осені-2023, які завжди виглядають доречно та «дорого».

Клітинка

Принт у клітинку — один з головних улюбленців дизайнерів усіх часів. У своїх нових осінньо-зимових колекціях провідні бренди прикрасили позачасовим геометричним візерунком піджаки, спідниці й навіть аксесуари. Ключ до успіху клітинки — збалансувати її акцентність монохромом. Як це зробити, можна було побачити, зокрема, на показі Saint Laurent, де спідниці в яскраву шотландську клітинку поєднували з базовими маскулінними піджаками, а костюми-двійки у дрібну клітинку — з однотонними шкіряними топами та рукавичками в тон.

Saint Laurent

Квіти

Квіткові принти завжди були синонімом ніжності та жіночності, проте за останні роки вони стали більш сміливими та еклектичними. Об`ємні, акцентні та контрастні квіткові візерунки захопили модну сцену, пропонуючи більш драматичну та художню інтерпретацію флористичних мотивів. У нових колекціях сезону осінь-зима — 2023/24 квітами були прикрашені як сукні, так і костюми. Змішуючи різні квіткові візерунки або поєднуючи їх з іншими принтами, як на показі Chanel, можна створити унікальний ансамбль, який виглядатиме не лише цікаво, а й по-справжньому «дорого».

Chanel

Горох

Чарівний принт у горох ніколи не виходив з моди, але останніми роками він переживає черговий спалах популярності. Від повсякденного одягу до вечірнього — горошок всюди. В нових колекціях всесвітньо відомих дизайнерів кружечки були переосмислені в різних розмірах, кольорах і стилях, пропонуючи речі, які підходять для різних настроїв і випадків. Модна адаптивність цього принту, безумовно, робить його завжди доречним та позачасовим, а речі з ним — універсальним доповненням до будь-якого гардероба.

Miu Miu

Смужка

З сезону в сезон дизайнери експериментують з розміщенням смужок, створюючи асиметричні візерунки, які вносять динамічний елемент у колекції, а також демонструють сміливі комбінації смужок, що надають цьому класичному принту сучасного звучання. Однак вічною класикою, яка завжди залишатиметься доречною як для офіційного стилю, так і для повсякденного, залишається тонка вертикальна смужка, якою дизайнери прикрашають сорочки, костюми, спідниці й не тільки. Серед головних плюсів речей у тонку вертикальну смужку: вони ідеально вписуються в базовий гардероб, візуально балансують пропорції та є вдалою інвестицією на всі часи.

Bottega Veneta

«Ялинка»

Цей геометричний зигзагоподібний візерунок, який складає гідну конкуренцію легендарній «гусячій лапці», часто можна побачити на піджаках, штанах та пальтах — речі, прикрашені ним, додають нотку класичної вишуканості будь-якому образу. Не дивно, що особливо цей принт полюбляють стильні француженки, характерними рисами стилю яких є чарівна недбалість у поєднанні з позачасовим шиком (його з легкістю забезпечить, до прикладу, пальто в «ялинку»).

Michael Kors


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали