Тренд сезону: як та із чим носити штани карго

Модна уніформа

 

Штани карго: історія виникнення

Придумані 1938 року для британських військових, аби ті могли ховати карту та компас у додаткових містких кишенях на стегнах, штани карго швидко довели свою практичність та універсальність. Уже за кілька років цей елемент військового обмундирування оцінили американські солдати, а згодом і представники робочого класу (шахтарі, будівельники), мисливці, рибалки та всі ті, чия зайнятість вимагала носити при собі купу необхідних дрібниць. Довгий час мішкуваті штани асоціювалися виключно з вуличним стилем і не мали нічого спільного з елегантністю та почуттям смаку. Однак крок за кроком (не без допомоги Брунелло Кучінеллі і Марка Макнейрі) карго здобували свої модні права. Так, за даними платформи Stylight, цього сезону кількість пошукових запитів на карго зросла на 60%, що дозволило їм опинитися в переліку ключових трендів.

У своїх осінньо-зимових колекціях — 2022-2023 міжнародні бренди представили безліч варіацій улюблених штанів: від вузьких до занадто широких. Сьогодні карго поєднують військову естетику та вуличний стиль і залишаються вірними своїм фірмовим кишеням.

Isabel Marant

Annakiki

Dion Lee

Street style огляд: як та із чим носити штани карго?

Гостромодними штанами вже поповнили свої гардероби сестри Гадід, Ельза Гокс, Емілі Ратаковскі, Ріанна, Гейлі Бібер та Кім Кардаш’ян. Носять їх зірки street style практично із чим завгодно: від укорочених топів, пальт і підборів до светрів oversize, бомберів і кросівок. Модний прийом, який обов’язково варто повторити цього сезону: заправити карго в ковбойські чоботи.

Штани карго в колекціях українських брендів

Мілітарі-стиль для більшості українців сьогодні асоціюється не тільки з модою. Українські бренди рефлексують на історичні події, які ми переживаємо зараз, і адаптують свої колекції до нової реальності. Відповідно, штани карго також набувають особливих сенсів. Наприклад, бренд AISENBERG прикрасив свої моделі спеціальними «мітками» — вишитою на кишенях датою 24.02.2022, яка навічно викарбувана в пам’яті кожного з нас.

Сприймаєте ви моду як рупор соціальних подій чи ні, але карго цієї зими точно заслуговують на вашу увагу. І наша добірка від українських брендів є тому підтвердженням.

TOTÉ

BUDDU

the COAT by Katya Silchenko

JUL

AISENBERG

CICI COCO

O(FOURFOUR)

THE LACE

CHER’17

MARCHI


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Продюсер Азад Сафаров, що працював над «Будинком зі скалок»...


Джіджі Гадід і Леонардо Ді Капріо знову підігріли чутки про свій...


Читайте також
Популярні матеріали