Який колір носитимуть всі влітку 2023-го

Оновлюємо гардероб

Ми вже розповідали про те, що у новому теплому сезоні всі носитимуть світлі джинси, адже вони дозволяють створювати по-справжньому свіжі образи. Це правило розповсюджується і на весь гардероб загалом — влітку, коли погода дозволяє на деякий час відкласти практичні темні речі, особливо актуальним буде білосніжний total look.

По-перше, це красиво. По-друге, білий колір дозволяє з легкістю створити трендовий у цьому сезоні образ у стилі «тиха розкіш». Окрім цього, він слугує розкішним тлом для акцентних аксесуарів — сумок, прикрас — та взуття. По-третє, це відповідає настрою теплих сезонів — білосніжний total look завжди виглядає дуже легко і ніжно. По-четверте, білий виглядатиме доречно в будь-якій ситуації: від походу в офіс та прогулянки до розкішного вечірнього виходу. Ну і, звісно ж, речі світлих відтінків — це чудова інвестиція, адже вони допоможуть вам розбавити темну гаму в інші, більш похмурі сезони, та ідеально впишуться у ваш базовий гардероб.

Тенденцію, яка була провідною на головних подіумах світу, підтримали й українські бренди, в нових колекціях яких можна знайти білосніжні речі на будь-який смак. Ось декілька наших фаворитів, які ми вже додали до свого вішліста і які чудово доповнять ваш весняний і літній гардероб.

KULAKOVSKY

OUN

Atelier Handmade

ALICE K

EmbroideredGem

OUN

Marsego

SAYYA

KULAKOVSKY

Marsego


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали